22 Ekim 2016 Cumartesi 15:29
Kısmetse Olur halk oylaması saat kaçta?
Başarılı bir şekilde ikinci sezonunda ilerlemekte olan Kısmetse Olur programının Halk Oylaması bölümü saat kaçta yayınlanıyor, ne zaman başlıyor merak ediliyor.

Haftanın genel kritiğinin yapıldığı ve kral ile kraliçe sonuçlarının açıklandığı halk oylaması gecesinde neler yaşanacak yarışmacılar arasında yaşanacaklar şimdiden seyirciyi heyecanlandırıyor.

Kısmetse Olur Halk Oylaması saat kaçta ne zaman?

Halk oylaması her haftanın Cumartesi günü gerçekleştiriliyor. Kısmetse Olur Kanal D  ekranlarında halk oylaması bölümü ile saat 00.15’te yayınlanmaya başlıyor.

22 Ekim 2016 tarihinde yayınlanacak olan Halk Oylaması bölümü yani Kısmetse Olur 260.bölüm Kanal D ekranlarında saat 00.15’te başlayacak ve seyredilecek.

Kısmetse Olur yarışmasında son olarak Gamze ile Aykut’un arası açılmış Semih ve Hazal ise yine kavga etmişlerdi. Gamze ile Aykut’un arası yeni bölümde iyice açılabilir bu nedenle ikili arasındaki tüm ilişkiler kopmak üzere olarak görülüyor.

Öte yandan evin sürekli birbirine dargın ama sevgi dolu çifti Semih ile Hazal arasında yaşanan tartışmaların neticesinde geçtiğimiz bölümde Hazal; ben mutlu değil ayrılmak istiyorum şeklinde bağırması ve ağlaması ikili arasında ilişkinin zor bir duruma doğru ilerlediğini gösteriyor.

Evin bir diğer çok konuşulan ismi Gökhan ise geçtiğimiz bölümlerde birden fazla gelin adayına karşı ılımlı davranması ile eleştirilmişti fakat Gökhan’ın bu eleştirilerin üstesinden gelebileceği düşünülüyor.

Kısmetse Olur Cumartesi akşamı Halk Oylaması bölümü ile saat 00.15’te ekranlarda yerini alıyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş