20 Ekim 2016 Perşembe 20:57
Kısmetse Olur haftanın finali 23 Ekim fragmanı yayınlandı
Bu haftanın finalinde yine küçük kıyametler kopacak. Kısmetse Olur yarışmasında Gökhan ile Rabia’nın arasındaki ilişki tamamen sonlanacak.

Mehtap Taşkıran’ın yaptığı açıklamalar ile Semih ile bir yola giren Hazal’ın tepkisini çekecek. Öte yandan Gamze’nin Mehtap hakkında söyledikleri de yarışmada haftanın finaline damgasını vuracak.
23 Ekim günü yayınlanacak olan bölümde Mehtap Taşkıran geçtiğimiz sezondan bahsederek Ayça’nın eski bir erkek yarışmacıya talip olduğunu söyledi.

Gamze hakkında ise Aykut haftanın finalinde tam bir hayal kırıklığısın olarak mı bahsetmesi dikkat çekti. Fragmanda Aykut’un bir yarışmacı hakkında bu sözleri söylediği görüldü.

Haftanın finalinde elenecek yarışmacıların ve yeni gelecek isimlerin belli olacağı özel bölümden önce kısmetse olur evinde önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Yarışmacılar arasında yaşanan aşklar ve her hafta yeni katılan isimler gelinler ve damatlar evindeki dengeleri değiştirmeye devam edecek gibi görünüyor.


Bu haftanın en çok konuşulan isimlerinden birisi de gelin adaylarından Gamze oldu. Gamze’nin çok sayıda talibi olması ve Gamze’nin gelinler evinde de birçok aday ile tartışmış olması onu ön plana çıkaran ayrıntılar olarak göze çarpıyor.

Öte yandan erkekler evinde Şahin bu hafta içerisinde Aykut’a Gamze için tepki göstermişti. Şahin ile Aykut arasındaki gerilim de haftanın finaline taşınacak mı yoksa sona mı erecek merak ediliyor.


 
 
 
 
Son Güncelleme: 20.10.2016 21:03
Yorumlar

Google+'da Paylaş