22 Ekim 2016 Cumartesi 11:13
Kısmetse Olur Haftanın Finali (23 Ekim 2016 Pazar)
Kısmetse Olur  evinde  yarışmacılar 23 Ekim Pazar haftanın finalinde  eleme heyecanı yaşayacak. Bu hafta Kısmetse Olur  evine kim veda edecek?Kısmetse Olur 23 Ekim Pazar haftanın finali fragmanı için haberimize göz atabilirsiniz.

Kısmetse Olur  23 Ekim Pazar haftanın finali fragmanı

Kanal D ekranlarının en sevilen ve ilgi ile takip edilen yarışma programı Kısmetse Olur ‘da 16 Ekim Pazar gecesi haftanın eleme heyecanı  yaşanacak. Kısmetse Olur evinde damat ve gelin adayları elenecek iki ismi merak ediyor.Kısmetse Olur evinde şu anda 9 damat adayı 9 da gelin adayı bulunmakta. Halbuki yarışmanın formatına göre  evde 8 damat adayı 8 de gelin adayın olması gerekiyor.Bu nedenle bu hafta eve veda edecek  adayların yerine yeni bir ismin katılmayacağı yönünde söylentiler var. Eve yeni adayların  katılıp katılmayacağı final gecesi netlik kazanacak.
Kısmetse Olur evine bu hafta kim veda ediyor?


Kısmetse Olur evinde bu haftanın birincileri  Hazal Babalık ve Semih Kurtulmuş. Kısmetse Olur evinde Mehtap Taşkıran ve Aykut Alagöz ödül yemeğine gidecekler. Gelinler evinden yarışmaya veda edecek olan isim Leyla Keskin olacak. Damatlar evinden ise Arif Can’ın eleneceği  yönünde beklentiler var.Kısmetse Olur evinde  şayet Arif Can elenmez ise  Leyla Keskin’in  yerine geçen sezonun iddialı yarışmacısı Melis Buse Betkaya’nin geleceği iddia ediliyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş