08 Kasım 2016 Salı 10:57
Kısmetse Olur Gözde Damat Adayı Semih Kurtulmuş Kimdir?Boyu,Yaşı,Kilosu Nedir?

Televizyon ekranlarının Fenomen evlilik yarışması olan Kısmetse olurda yeni sezon bölümleri büyük ilgi görüyor. Kısmetse olur yeni sezon damat adayları arasında kendisini geçen yılki bölümlerden  tanıdığımız Semih Kurtulmuş da yer alıyor. Semih Kurtulmuş isimli Damat adayı kimdir Kaç yaşındadır nerelidir gibi soruların cevabı sayfamıza sizler için aktarılmıştır.

Hafta içi hergün 12: 45 de Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan kısmetse olur programı sekizgenin ve damat adayından oluşuyor kısmetse olur evinde birbirlerini görüp beğenerek tanıma yoluna giren adaylar evlenme yolunda ilerliyorlar. Her hafta bir kişinin yarışmaya veda ettiği evde bir kişide 10 bin liralık büyük ödülü olarak haftanın birincisi seçiliyor . Kimi zaman aşk kimi zaman kin ve nefretle dolu dakikaların geçtiği kısmetse olur programı izleyiciyi ekran başına kilitliyor.

Semih Kurtulmuş Kaç yaşında?

Kısmetse olur evinde en çok konuşulan damat adaylarından Semih Kurtulmuş 1992 tarihinde Tekirdağ Çorlu'da dünyaya gelmiştir. Semih Kurtulmuş lise mezunu olup erkek giyim mağazası bulunmaktadır .İşletme sahibi olan yakışıklı damat adayımız Çorlu'da hayatını sürdürmektedir. 1.88 boyunda olan Damat adayı balık burcudur Ak Düşmüş saçları ile ayrı bir dikkat çeken Semih Kurtulmuş kısmetse olur evinde Hazal ile aşk yaşamaktadır .24 yaşında olan yakışıklı damat adayı bakalım pazar ile evlilik yolunda ilerleye bilecek mi sürekli tartışma içerisinde devam eden aşklarında kendilerine mutluluklar diliyoruz.

Son Güncelleme: 08.11.2016 11:59
Yorumlar

Google+'da Paylaş