01 Aralık 2016 Perşembe 17:55
Kısmetse Olur Gamze Öztürk Neden Diskalifiye Oldu Kaç İhtar Aldı
 Kısmetse olurda 1 Aralık Perşembe günü yayınlanan 295 bölümde diskalifiye şoku izleyicileri ekran başına kilitledi.Kısmetse olur evinin atarlı gelin adayı Gamze Öztürk üçüncü uyarıyı alınca diskalifiye olarak programa veda etti. Gamze Öztürk Kısmetse olurdan neden ayrıldı işte merak edilen detaylar.

 Ekranların izlenme rekorları kıran evlilik yarışması olan Kısmetse olurda bu hafta birbirinden ilginç olaylar yaşandı. Haftaya damgasını vuran olay ise Gamze Öztürk'ün diskalifiye olarak programdan ayrılması oldu .1 Aralık Perşembe günü yayınlanan bölümde 3 kere uyarı alan gelin adayları yapılan kura sonucunda ayağa kalktılar.Gelin adaylarından Gamze Öztürk ile Mehtap arasında eşitlik sağlanması üzerine nefes kesen dakikalar yaşandı. Bu sırada Adnan'ın oyunu Gamze Öztürk'e değil de Mehtaba vermesi ile Gamze bu duruma çok sinirlendi benim hepinizin üzerinde emeğim hakkım var hiçbirinize Hakkımı Helal Etmiyorum Cümlelerini kullandı. Gamze Öztürk'ün eve giderken dik duruşu ve kimseye vedalaşması dikkatleri üzerine topladı. Her zaman olduğu gibi sert yorumlar yapan atarlı hareketler sergileyen Gamze Öztürk'e bu defa Seda Akgül de sert yorumlarda bulundu ancak yine dinlemedi.

 Kısmetse olur evinin kavgacı başı gelin adayı Gamze Öztürk evden diskalifiye olarak gitmesi bakalım ortalığı durulacak mı?Kısmetse olurda bundan sonra nasıl bir Gelinler evi olacak merak ediliyor. Kısmetse Olur 2 Aralık bölümünde Semin ve Hazalın annesinin tanıştığını görüyoruz.Evde yine gergin dakikalar yaşanacağa benziyor.

Son Güncelleme: 01.12.2016 17:57
Yorumlar

Google+'da Paylaş