24 Ekim 2016 Pazartesi 20:01
Kısmetse Olur fragman 25 Ekim yayınlandı yeni bölümden tüyolarÜlkemizin sevilen izdivaç yarışma programı Kısmetse Olur yarışmasının 25 Ekim günü yayınlanacak olan fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacak çok konuşulacak.

25 Ekim günü 262.bölümü yayınlanacak olan Kısmetse Olur’un fragmanı yayınlandı. Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 12.45’te yeni bölümü ile ekranlara gelen programdan ayrıntıları sizlere özel derledik.

Hafta içi normal bölümleri ile hafta sonu ise halk oylaması ve haftanın finali ile ekranlarda olan Kısmetse Olur programında yeni bölümde Kızlar evinde büyük bir tartışma yaşanacak.

Kısmetse Olur evinde yeni bölümde Gökhan’ı ayrılık bekliyor. Aycan ile bir ilişkisi olan Gökhan onunla ayrılıp Rabia ile bir yola mı girecek çok merak ediliyor.

Kızlar evinden Ayça’nın Gökhan hakkında yaptığı yorum da dikkat çeti fakat yeni bölüm fragmanında ikilin sarıldığı görülüyor. Gökhan hakkında Ayça daha önce de sert ithamlarda bulunmuştu.

Gökhan’ın Rabia ile mi Aycan ile mi yoksa Ayça ile mi bir yola gireceği ise bilinmiyor ve bu nedenle çok eleştirilen isimler arasında yer alıyor. Yeni bölümde Gökhan ne açıklama yapacak çok merak ediliyor.

Gamze’nin bir süredir ilgisini çekmeye çalışan Şahin, yeni bölümde Gamze’nin havasını indiriyorum diyor. Şahin’in bu hareketi çok konuşulacak. Programa konuk olan Gamze’nin babası ise Şahin’e yüzüne söylüyorum sen Gamze’den uzak dur dedi.

Kısmetse Olur’un yeni bölümleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Yeni bölümler hafta içi günlerde saat 12.45’te başlıyor.
 
Son Güncelleme: 24.10.2016 20:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş