06 Kasım 2016 Pazar 13:47
Kısmetse Olur Deniz Bozkurt Kaç Yaşında,Boyu Yaşı Hakkında Merak Edilenler

Kanal D ekranlarında yayınlanan kısmetse olur izdivaç programı yarışma formatında gelin ve damat adaylarını tanıştırmaya devam ediyor.Kısmetse olur evi bu sezon 8 gelin adayı ve 8 Damat adayı ile izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.Kısmetse olur evinde yer alan gelin adaylarından birisi de Deniz Bozkurt oldu. Kendisi hakkında merak edilen detayları sizler için haber turumuzda yayınlıyoruz.

Deniz Bozkurt kimdir

1992 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Deniz Bozkurt hayatını İstanbul'da sürdürmeye devam etmektedir. 24 yaşında olan güzel gelin adayı 1,73 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Kısmetse olur evinin en sessiz gelenlerinden olan deniz Bozkurt grafik tasarım mezunu olup daha önce herhangi bir projede yer almadı. Kendisini tanıtan kısa filminde damat adaylarında aradığı özellikleri sıralayan Deniz Bozkurt isimli gelin adayı ,Benimle yaşayan asla yaşlanmaz." diyen yarışmacı aradığı kriterleri de şöyle dile getirdi; "Kendine güvenen,yaşamayı bilen,eğlenmeye bilen ve bana neşe katacak ve beni biraz şımartacak birini arıyorum. Doğalım sadeyim ve yapma değil gerçeğim diye kendini tanıtmıştır.

Kısmetse Olur Deniz Yaşı: 24

Kısmetse Olur Deniz Boyu: 1,73

Kısmetse Olur Deniz Kilosu: 55

Kısmetse olur evi ikinci sezon  bölümleri heyecanla izlenmeye devam ediyor .Kanal D ekranlarının vazgeçilmez programı kısmetse olur hafta içi her gün Kanal D'de izleyicileri ekran başına kilitliyor. 8 kadın 8 erkeğin hayatının aşkını aradığı ve finale kadar evde kalmak için yarışacağı kısmetse olur evinde gelin ve damat adayları hakkında merak edilenleri sizler için sitemiz üzerinden yayınlıyoruz.Merak ettiğiniz kısmetse olur gelin ve damat adaylarını sitemiz üzerinde bulabilirsiniz.

Son Güncelleme: 06.11.2016 14:06
Yorumlar

Google+'da Paylaş