30 Ocak 2017 Pazartesi 10:59
Kısmetse Olur Berker Diskalifiye Oldu Evden Ayrıldı?Berker Kim Hayatı serapla Nerden Tanışıyor,Ne Zaman Aşık olmuş

Kısmetse olur evinin yakışıklı damat adayı Berker bu hafta diskalifiye oldu. Haftaya damgasını vuran diskalifiye de sebep ise Berke'nin evde tanıma yolunda olduğu Gözde'ye dışarıda Serap ile aldatması onunla ilişkide olması idi. Hatta bununla da kalmayıp Serap kısmetse olur evine gelince Berker elinden tutarak dışarı çıktı ve yarışma kurallarına aykırı davranışta bulundu.

Berker sevgilisi Serap'ın eve gelmesi ile birlikte evdeki adayların kendisinden açıklama beklemesi üzerine Serap'ı sevdiğini sevgilisi olduğunu itiraf etti. Onunla evleneceğini ilişkisi olduğunu ve mutlu olduğunu söyleyen Berker Serap'ın elinden tutarak evden ayrıldı. Bu durum Gözde'ye gözyaşlarına bulsa da evdekiler Gözde gibi kalbi temiz bir kızın Berk den ucuz kurtulduğunu düşündü.

 Diğer yandan kısmetse olur evinde sevdiğinin elini tutarak çıkıp gitmek bir adet haline geldi. Evden ikinci defa bir erkek sevdiği kadının elini tutup çıktı hem de diskalifiye olmaya göze alıp ödeyeceği 300 bin TL para cezasına düşünmedi.

Kısmetse olur evinin diskalifiye olan ikinci damat adayı Berker Semih ve Hazal gibi ayrılmadan sonuna kadar gidip sevgilisiyle evlenecek mi merak ediliyor. Berke'nin yaptığı davranış bize göre çok yanlış. Madem dışarıda Serap'la ilişkin var Neden evde Gözde'ye oyalıyorsun. Aslına bakarsanız Berke'nin gitmesi için Gökhan'ın istekte bulunduğu söylentiler arasında yer alıyor. Gökhan eve geri dönebilmek için herkesin gitmesini şart koşmuş Aslında o da reyting kurbanı oldu.

 

Yorumlar

Google+'da Paylaş