13 Kasım 2016 Pazar 15:22
Kısmetse Olur Başvuru Formu Doldur!Kısmetse Olur'a Nasıl Katılınır?

Kısmetse Olur yarışma programında hem eş adayınızı bulup  hem de büyük ödüllerin sahibi olabilirsiniz.Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek istiyorsanız haberimizi takip edebilirsiniz.

Kanal D Kısmetse Olur programında yarışmacı olarak bulunmak istiyorsanız  Kısmetse olur başvuru formunu doldurmanız gerekecek. Kısmetse Olur  başvurusu ve katılım şartları hakkında merak etiğiniz tüm bilgileri haberimizden öğrenebilirsiniz .İşte ayrıntılar…

Kısmetse Olur yarışma programı kanal D ekranlarında izleyici ile buluşan ve geniş bir kitle  tarafından takip edilen evlendirme programıdır. 

Kısmetse Olur evinde hayalindeki aşkı arayan 7 gelin ve 7 damat adayı her gün kendileri için özel olarak tasarlanmış 2 ayrı evde  zaman geçirecekler.Gelin ve damat adayları her gün Kısmetse Olur evinde 12 saatlerini geçirecekler.

Yarışmada her hafta Kısmetse Olur evinde  bir gelin ve  bir damat adayı hayallerine veda etmek zorunda kalıyor. Yarışmada evden elenen adayların yerine yeni adaylar eve giriyor ve  evdeki aşkı bulma şansı hiç bitmiyor.

Kısmetse Olur  programına katılarak aradığınız aşkı bulmak istiyorsanız   yapmanız gereken internet üzerinden başvuru formu doldurmak.

Kanal D Kısmetse Olur Başvurusu

Yarışmaya başvuruda  bulunmak için https://WWW.kanald.com.tr/testler/kismetse-olur-başvuru formu bağlantısını  tıklayınız.

Açılacak olan sayfada  başvuru formuna fotoğrafınızı yükleyip sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde  doldurunuz.

Formu doldurduktan sonra “Gönder “butonuna tıklayınız.Başvurunuziletilmiştir.Kısmetse Olur ekibi başvuru formunuzu inceleyip onaylarsa formda belirtiğiniz iletişim adreslerinden size ulaşacaktır.


 

Yorumlar

Google+'da Paylaş