10 Şubat 2017 Cuma 22:36
KIsmetse Olur Aycan elenecek mi neden evde yok?

Kımetse Olur'da entirkalar bitmiyor, yatılıdan gündüzlüye dönen yarışma programları arasında yer alan Kısmetse Olur'da Aycan çekimlere katılmıyor. Kısmetse Olur takipçileri Aycan'ın neden programda olmadığını sorgulamaya başladı. İşte detaylar..

Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur'da yarışmacı Aycan'ın çekimlere katılmaması merak edildi. Yarışmacı Aycan'ın hasta olduğu için çekimlere katılmadığı bilgisi geldi. Aycan'ın üç uyarı alması ve evdekilerin Aycan'ı evde istememesi gitmesi gerekiyor yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Aycan Evde Kalacak mı?

Kısmetse Olur'da yapılacak oylama neticesinde Aycan evde kalmaya devam edecek.  Detayları sitemizden takip edebilirsiniz. Kısmetse olur 

Kısmetse Olur Seda Akgül Kimdir?

17 Haziran 1971, Ankara'da dünuyaya gelmiştir. Türk sunucu ve akademisyendir. TED Ankara Koleji ve Hacettepe Üniversitesi İngilizce bölümlerini bitirdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlığı'nda mütercim tercümanlık eğitimi alarak görev yapan Seda Akgül, İsveç Üniversitesi'nin bursu ile Brüksel'de Avrupa Birliği Gazeteciliği okumuş, Amerikan sivil toplum örgütlerinin seçimi ile 2004 yılında Geleceğin Toplum Lideri olarak Washington’da staj görmüştür.

TRT sınavlarını kazanarak spikerliğe başlayan Seda Akgül, kuruluşundan itibaren TV 8’de görev almıştır. Avrupa Birliği'ne Doğru ve Savaş Bağdat Yolunda gibi dış politika programlarını hazırlayıp sunmanın yanında uzun yıllar yaptığı ana haber bülteni spikerliği ile de tanınmaktadır. Işık Üniversitesi’nde 2004-2007 arasında İngilizce verdiği medya dersleri ile de akademisyenlik görevini devam ettirmiştir. TV 8 ekranlarında, hafta sonu sabah kuşağında Erken Baskı isimli programı hazırlayıp sunarak, eleştirmenlerin ve izleyicilerin beğenisini toplayan Seda Akgül 17 Eylül 2012 tarihinde yeni yayın döneminde Star TV'ye geçerek sabah haber kuşağı programı sunmaya başlamıştır. Ağustos 2014'te kanaldan ayrılmış ve bir reality show sunmak için Kanal D'ye geçmiştir. 2016 yılında Avram Habib ile evlendi..

Son Güncelleme: 10.02.2017 22:45
Yorumlar

Google+'da Paylaş