07 Kasım 2016 Pazartesi 00:33
Kısmetse Olur 7 Kasım fragmanı kim elendi Ayça elenecek mi?Türkiye’de reytinglerin başarılı programı Kısmetse Olur, 6 Kasım günü haftanın finali bölümü ile ekranlara geliyor. Peki yeni bölümde neler yaşanacak?

Haftanın finaline ait olan fragman yayınlandı. Fragmanda görülenler arasında dikkat çekenlerin başında Adnan’ın, Gamze’ye “ o zaman boştaydım ve beni etkileyen gelin adayı sendin” dedi.

Öte yandan Gökhan ise Ayça hakkında açıklamalarda bulundu. Gökhan Ayça için “ Popülerlik düşmeye başlayınca, gelirler azalınca, e ne yapsın panik oldu” dedi. Gökhan; “Ayça birini kafasına taktığı zaman saplantı yapıyor” dedi.

Kızlar evinin önemli isimlerinden birisi olan Mehtap, Şahin’e seslenerek “Şahin sakın inanma kardeşim saf maf değil, küçük müçük de değil. Onun bir metre de yerde boyu var” diyerek Nazlı’ya çıkıştı.

Şahin’in bu söylenenlere ne tepki vereceği de merak ediliyor. Evde bir tartışma da Semih ile Hazal arasında yaşandı. Semih ile Hazal sık sık tartışmalar yaşayan bir çift ve Hazal ile Semih ilişkisi bu sefer derinden etkilenecek bir tartışma yaşıyor.

Semih, Hazal’a “düzeltmiyorsan bitecek” şeklinde bağırınca Hazal Seda Akgül’e dönerek “olmazsa olmaz Seda Abla” dedi.

İddialara göre Kısmetse Olur Haftanın finalinde bu hafta elenecek isim Ayça olacak. 6 Kasım akşamı saat 23.45’te başlayacak olan heyecan fırtınası Kısmetse Olur haftanın finali bölümünü sakın kaçırmayın.

Son Güncelleme: 07.11.2016 00:35
Yorumlar

Google+'da Paylaş