06 Kasım 2016 Pazar 22:29
Kısmetse Olur 5 Kasım Halk Oylaması 6 Kasım Kısmetse Olur Elenecek İsim Belli Oldu

Yayınlandığı ilk günden itibaren izlenme rekorları kıran ekranların Fenomen evlilik yarışması kısmetse olur 6 Kasım pazar gecesi elenen isim belli oldu. Kısmetse olur evine bu hafta veda edecek olan yarışmacı eve geçtiğimiz yıldan eski adaylar arasından gelen Ayça beğen oldu .Kısmetse olur 6 Kasım pazar haftanın finalinde eve veda eden isim Ayça beğen olurken haftanın birincisi de belli oldu. Kısmetse olur haftanın finali 6 Kasım pazar gecesi saat 23:30 da Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkacak.

Kanal D televizyonlarının Fenomen yarışma programı kısmetse olur 1 haftanın daha sonuna geldi .6 Kasım pazar eleme gecesinde eve veda eden isim internete çoktan sızdı .Kısmetse olur'un en çok konuşulan yarışmacılarından biri olan Ayça beğen oldukça iddialı bir giriş ile eve yeniden merhaba demişti ancak birçok çiftin arasını bozmaya çalışan halleri kavgacı tavırları en yakın arkadaşı Mehtabı bile çileden çıkarması ile damatlar evinin tepkisini alarak bu hafta en çok ismi yazılan yarışmacı olarak kısmetse olur evine veda eden isim oldu. 6 Kasım pazar günü final gecesinde Ayça beğen kısmetse olur evinden ayrılacak .Oynama sonuçlarında kısmetse olur yarışmasında haftanın birincileri ise Gökhan ve Rabia çifti olacak Ayça beğenin yerine gelecek isim ise Gamze Taşkın isimli yeni gelin adayı olarak duyuruldu.

Kısmetse Olur evinde elenen Ayça Beğen'in yerine ise yeni gelin adayı Gamze Taşkın geliyor. Eve yeni gelen Gamze Taşkın ise damat adaylarından Aykut ve Adnan'a talip oluyor.

Son Güncelleme: 06.11.2016 22:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş