04 Aralık 2016 Pazar 20:43
Kısmetse olur 4 aralık eleme heyecanı kim elenecek?
Kısmetse olur, 3 aralık fragmanı yayınlandı. 3 Aralık Cumaretsi olaylar bir birini kovalıyor. Kısmetse Olur'da bu hafta Aykut elenmiş Hazal ise 10 bin liralıködülün sahibi olmuştu. Kısmetse Olur evine Tugay dahil oldu. Tugay geçen sezon adaylarından! 

TUGAY
- İstanbul'da yaşıyor
- Bayan Kuaförü

Kanal D ekranlarının sevilen yapımları arasında yer alan Kısmetse olur, 3 Aralık Cumartesi yeni bölümünde neler yaşanacak. Yeni bölüm tüyolarını eklediğimiz videoda bulabilirsiniz. 

DİDEM İLE ADNAN YEMEKTE BULUŞTU!
KIsmetse Olur 295. bölümde Adnan ve Didem ödül yemeğinde buluştular. Yaşanan elem heyecanın ardından Didem ve Adnan ikilisi yemeğe çıktı. Elemede Didem'İn ismini gören Adnan göz yaşlarına boğulmuştu. Didem ise bu göz yaşlarının üzerine Kısmetse Olur evine veda etmekten çok Adnan'dan ayrılacağıma üzülürüm diyerek Adnan'ın kalbini bir kez daha çaldı.

AİLELER TANIŞTI, GAMZE KRİZ ÇIKARDI
Hazal ile Semih'in aileleri Kısmetse Olur evine konuk oldu. Hazal ve Semih'İn aileleri Kısmetse Olur evinde tanışma fırsatı buldu. Aileler Gelinler evinin bahçesinde yemek yediler. Hazal ve Semih'İn aileleri sohbet ederken Gamze krizi yaşandı. Gamze gelen ailelerin yanında tartışma başlattı. Gelin adaylarının bahçeye çıkma diye uyardığı Gamze olay çıkarmak için yemeğe oturdu. Gelin adayı Gamze bir anda ortamı bozdu ve şikayetlerini ardı ardına sıraladı. Bu durum karşısında Semih ve Hazal oldukça rahatsız oldu.
KISMETSE OLUR'DA KİM ELENECEK?
Kısmetse Olur haftanın finalinde kimin eleneceği merak konusu oldu. Gamze Taşkın erkekler evinin hedefinde, yaptığı tartışmalar bardağı taşırdı. Erkekler evi Gamze Taşkın ismini yazacak. Gelinler ise aklı Gamze Göktürk'te kalan Şahin'i yazmayı düşünüyor.  Sizde facebook hesabınızla aşağıdaki yorum alanlarımızdan Kısmetse Olur Haftanın Finali'nde kimin eleneceğine yönelik tahminlerde bulunabilirsiniz.KISMETSE OLUR HAFTANIN FİNALİ TIKLA (KİM ELENECEK)
Son Güncelleme: 19.12.2016 00:15
Yorumlar

Google+'da Paylaş