13 Şubat 2017 Pazartesi 01:28
Kısmetse Olur 357. Bölüm Fragmanı Sibel ve Tuğçe Kavgası çok sert!-13/02/2017

Kısmetse Olur'da bu hafta neler olacak? Gökhan, Sevgililer Günün'de Sibel'e sürpriz yaptı. Kısmetse Olur Gökhan'ın sürprizi ise Sibel'İn dövmesini vücuduna yaptırmış olması. Bu hafta sevgililer gününde oldukça romantik dakikalar yaşanacak. Adnan ve Didem, Onur ve Aycan çiftleri hariç diğer yarışmacılar için mutlu geçecek bir sevgililer günü kutlaması yapılıyor. Aldığımız haberlere göre Adid sevgililer gününden sonra barışacak, Aycan hasta ve Onur tek başına sevgililer günü geçiriyor.

Sibel Tuğçe Kavga Etti!

Kısmetse Olur 24. haftaya Ünal ve Gökhan kavgası damga vurdu. Seyirciye yansımayan bir konu var aralarında bu konu yarışmacılar rahatsız etmeye devam ediyor. Kavgaya dahil olalar arasında Sibel ve Tuğçe'de yer alıyor Sibel ve Tuğçe sert bir kavga etti, saç baş bir birine girdi. Bu bölüm yayınlanmayacak, Sibel ve Tuğçe kavgasını ekranlarda görmeniz biraz zor! Tuğçe ve Sibel kavgasında yapım sesiz kaldığı yönündeki bigiler henüz doğrulanmadı. Tuğçe eve veda edeceği için kavgadan kaçınmıyor anlaşılan!

Kısmetse Olur Farima!

Yeni gelin adayı Farima daha eve girmeden 1 - 0 yeni başladığı yönünde gelen bilgiler var, hatta bazı bilgilerde Addid çitinin arasına girdiği de iddia ediliyor..

Kısmetse Olur son bölümde neler oldu?

Adnan ve Didem cephesinde sürpriz bir gelişme yaşanıyor. Haftanın birincileri Tankut ve Didem seçiliyor. Romantik yemeğe Tankut’la gideceğini öğrenen Didem bu durumdan memnun bir şekilde evden ayrılırken Adnan’dan beklenmedik bir hamle geliyor ve ikili arasında buz gibi bir hava esiyor. Damatlar evinde Tankut’la dertleşen Didem, Adnan’dan yakınmaya başlıyor. Tankut ise onları barıştırmak için elinden geleni yapıyor ancak bu hiç de kolay olmuyor. Tankut ve Didem’in yemeğini basan Adnan, Didem’e ateş püskürüyor. Günlerdir Didem’den bir adım bekleyen ancak her defasında hayal kırıklığı yaşayan Adnan, sonunda içinde biriktirdiği ne varsa gün yüzüne çıkarıyor. Damatlar evinde baş başa kalan ikili arasında gerilim artıyor. Didem, gözyaşlarına boğuluyor Adnan ise sitem etmeye devam ediyor…

İkisi arasında kalan Tankut, Adnan’ı sakinleştiremeyince evi terk ediyor.

Aycan, Tuğçe’den özür diledi!

Diğer tarafta ise Aycan ve Tuğçe, büyük kavgalarından sonra ilk kez yüz yüze geliyor.  Büyük bir pişmanlık içinde olan Aycan, Tuğçe’nin yanına gelerek fiziksel temastan dolayı ondan özür diliyor. Bunun üzerine Tuğçe de bu durumu daha fazla uzatmayıp, Aycan’ın özrünü kabul ediyor ve ikili arasında buzlar eriyor. Bu durumdan en çok etkilenenlerden biri olan Kemal ise Tuğçe’ye getirdiği moral çiçeği ile dikkat çekiyor. Tuğçe ve Kemal arasında yavaş yavaş bir yakınlaşma oluyor.

Son Güncelleme: 13.02.2017 20:27
Yorumlar

Google+'da Paylaş