29 Ocak 2017 Pazar 18:17
Kısmetse Olur 30 Ocak Fragmanı Akın Kıskançlık Krizinde
 Kısmetse olur 30 Ocak 2017 Pazartesi günü neler yaşanacak merak konusu oldu. Bu hafta evden herhangi bir gelin ya da damat adayı elenmeyecek. Odukça hareketli bir haftanın ardından Berke'nin diskalifiye edilmesiyle birlikte adaylara şaka yapar. Seda Akgül daha sonra evden kimsenin evlenmeyeceğini açıkladı. Yani pazartesi günü Kısmetse olur'a yeni bir aday gelmiyor.

9 Ocak Pazartesi kısmetse olur 344. bölüm fragmanı yayınlandı mı kısmetse olur evinde 30 Ocak günü yayınlanacak bölümde neler olacağı merak ediliyor. Bu hafta evden kimse ayrılmadı. Bunun sebebi ise yeni gelecek adayın gecikmesiyle Kısmetse olurda Berke'nin diskalifiye olması ile gözde isimle gelin adayı için Ünal kolları sıvadı . Onun gönlünü alıp birlikte tanıma yoluna gitmek isteyen Ünal bakalım Gözde ile yollarını birleştire bilecek mi? Pazartesi günü kısmetse olur da Ünal'ın Gözde'ye yaptığı kurları onun gönlünü kazanmak için yaptığı hareketleri izleyeceğiz .Diğer yandan Barış ile Merve arasında ki ilişki akıllarda soru işaretleri olmasına rağmen tanıma yoluna doğru gidecek. Merve'nin Barış'a karşı olan ilgisini kabullenemeyen Akın kıskançlık krizlerine girse de bunu belli etmemeye çalışacak.

Kanal D ekranlarının beğenerek izlenen programı kısmetse olur hafta içi hergün 12:45 de izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor çok sevilen ve yakından takip edilen kısmetse olur 29 Ocak final gecesinde elenen yarışmacı Olmayınca Aynı kadro ile bir hafta daha devam edilecek. Kısmetse olurda 30 Ocak 2017 günü neler olacağını fragmanı izleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Son Güncelleme: 29.01.2017 18:33
Yorumlar

Google+'da Paylaş