30 Ekim 2016 Pazar 21:00
Kısmetse Olur 30 Ekim kim elendi yeni gelen kim oldu tüyolar

İkinci sezonu ile ekranlarda olan Kısmetse Olur yarışmasında 30 Ekim günü ekranlara gelecek olan haftanın finalinde hangi yarışmacı elenecek yerine gelen isim kim olacak çok merak ediliyor.

266 bölümü geride bırakan Kısmetse Olur heyecanı devam ediyor. Ekranların sevilen izdivaç yarışma programında bu hafta çok özel bir final yaşanacak.

Haftanın finalinde, yarışmacılar tüm hafta içerisinde yaptıkları ve ilişkilerini değerlendiriyorlar ve gelin ile damat adayları adeta birbirleri ile bir yüzleşme yaşıyorlar.

Son derece gergin geçecek bir haftanın finali seyirciyi bekliyor. Aykut ile Gökhan arasındaki tartışma haftanın finalinde dikkat çekerken, Semih ile Hazal ilişkisi tamamen sona mı eriyor sorusu gündeme gelecek.30 Ekim günü yayınlanacak olan haftanın finalinde adeta fırtınalar kopacak. Adnan ve Didem ilişkisinin son durumu ne olacak ikili uzlaşabilecekler mi?

Yeni bölümden tüyolar seyirciler tarafından merak ediliyor. Basında birçok farklı kaynak eleneceği iddia edilen isimleri paylaştı. İddialara göre bu haftanın elenen ismi Onur olacak.

İddialar bununla da sınırlı kalmadı ve 30 Ekim günü Kısmetse Olur yarışmasına katılacak olan yeni damat adayının da ismi paylaşıldı. İddialara göre 30 Ekim günü Okan isimli damat adayı yarışmaya dahil olacak.
 

Son Güncelleme: 30.10.2016 21:02
Yorumlar

Google+'da Paylaş