30 Ekim 2016 Pazar 20:42
Kısmetse Olur 30 Ekim 267.bölüm fragmanı haftanın finalinde neler olacak


Kısmetse Olur yarışmasında 30 Ekim günü çok sert bir haftanın finali yaşanacak. Yarışmanın haftanın finalinde çok büyük tartışmalar yaşanacak.

Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Kısmetse Olur 2.sezonun en heyecanlı haftanın finallerinden birisi ile ekranlara gelecek. Yeni bölümde birçok isim birbirine laf atıyor.

Haftanın finalinde Hazal ile Semih ilişkisi alarm vermeye devam ediyor. Gökhan ise Aycan’a söyleyecek çok sözüm var dedi. Aycan ise yanındakini görünce yanında olmadığım için şükrediyorum dedi.

Semih’in oy kullanırken; benim mutsuzluğumu isteyenin ben mutluluğunu isteyemem kusura bakma dedi. Semih’in bu sözleri söylerken fragman görüntüsünde Ayça’nın olması dikkat çekti.

Yeni bölümde Gökhan ile Aykut arasında da bir tartışma yaşanacak. Aykut ben onu kabul etmediğim için şu an senin yanında bunun farkında mısın şeklinde Gökhan’a soru yöneltecek.

Aykut’un bu sorusu çok konuşulacağa benziyor. 30 Ekim günü yayınlanacak haftanın finalinde heyecan dorukta olacak. Artık yarışmacılar çift olarak oylanıyor bu da çift olmanın önemini gösteriyor.

Yarışmada çok az sayıda çift olması da diğer adayların gerilmesine neden olmuş olabilir. Gökhan’ın Aycan ile olan ilişkisinin sona ermesi ve Rabia ile yeniden bir yola girmesi haftanın finalinde tartışılacak konular arasında yer alıyor.

Fragmanda Aykut’un söylediği bu sözün önü ve arkası bölümde nasıl olacak çok merak ediliyor. Haftanın finali ile Pazar geceleri ekranlara gelen Kısmetse Olur yarışmasının ayrıntıları haberbura’da yer almaya devam edecek.

Son Güncelleme: 30.10.2016 20:48
Yorumlar

Google+'da Paylaş