Kısmetse Olur 290.bölüm fragmanı | 26 Kasım Didem Gökhanın Arası Hangar Gibi AçıldıKısmetse Olur evinde yeni bölümde haftanın finali öncesinde çok önemli gelişmeler yaşanacak. Yeni bölümde büyük tartışmalar yaşanacak. Haftanın finali öncesinde kızlar ve erkekler üzerinde büyük gerginlik görülüyor.

Evin favori çiftlerinden birisi olan Adnan ile Didem ikilisinin arası açılacak. Didem, Gökhan’a “oynama ya” diyerek de tepki gösterdi. Adnan hakkında ise “insanlara şu olayı malzeme verdi” diyerek Adnan’a tepki gösterdi.

Yeni bölümde Adnan ile Didem arasında önemli bir diyalog gerçekleşecek. Didem; “ben arkamda duracak adam istiyorum, beni insanlar içerisinde rencide edecek birini istemiyorum” dedi. İkili arasında ilk defa bu kadar ciddi bir tartışma yaşanıyor.

Adnan ise “ şu an bunları söylüyorsan demek ki ben öyle bir adam değilim” dedi. Didem ise “eksiğin varsa alınabilirsin” diyerek yeniden tepkisini gösterdi.

Kısmetse Olur evinde çok önemli gelişmeler yaşanacak. Yeni bölümde Aycan ile Onur bir yola girme yolunda ilerliyorlar. Yeni bölümde Hazal ile Berker arasında da gelişmeler yaşanacak.

Kısmetse Olur’da Hazal ile Semih arasında yeni tartışmalar yaşanabilir. Ayrıca Adnan ve Gamze’nin kırmızı odada görüşmesi Didem ve Hazal’ı adeta çileden çıkaracak.

Adnan ile Didem arasındaki sorunlar yeni bölümde çözülecek gibi görünmüyor. Ayrıca Gamze ve Onur yakınlaşması da Aycan’ı göz yaşlarına boğacak. Yeni bölümde hem tartışmalar hem de hüzünler yoğun olarak yaşanacak.


Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×