Kısmetse Olur 288.bölüm fragmanı 24 Kasımda şok gelişmeKısmetse Olur evine 24 Kasım günü Ayça Beğen gelecek. Ayça Beğen’in eve dahil olması Rabia ve arkadaşlarının durumu değerlendirmesine neden olacak.

Ayça Beğen’in “belki de misafir değilim” dediğini söyleyen Rabia’nın fragmanda konuyu Mehtap ile konuştuğu görülüyor. Ayça Beğen’in yeniden eve dahil olması kızlar evini karıştırabilir.

Eve yeni bir isim girecek peki bu isim kim olacak?

Perşembe günü çok önemli gelişmeler yaşanacak. Yeni bölümde gelinler evine bir kişi daha gelecek peki gelen isim kim olacak kararı yarışmacılar verecek.

Yeni bölümü ile Perşembe günü saat 12.45’te ekranlarda olacak olan Kısmetse Olur yarışmasında geçtiğimiz bölümde Gökhan ile Rabia’nın ilişkisi iyi yönde ilerlemeye devam etmişti.

Ayrıca Hazal ile Semih’in barıştığı ve birlikte güzel vakit geçirdiği görülmüştü. Bu hafta ikilinin ilişkisinin normal olarak devam etmesi bekleniyor.

Öte yandan geçtiğimiz sezonun çifti olan Batuhan ve Nur bir bebek beklediklerini duyurdular. Batuhan hayattaki tek gerçeğin aşk olduğunu dile getirdi.

Kısmetse Olur yarışmasında Adnan, geçen senenin evlenen ismi Batuhan’a ben senin evleneceğini asla düşünmezdim dedi. Batuhan ise evlilikten oldukça mutlu görünüyor.

Yeni bölümde gelinler evine dahil olacak isim Kısmetse Olur’da haftanın en büyük gelişmesi olarak ön plana çıkacaktır. Ayça Beğen’in de adaylar arasında yer alıyor olması dikkat çekti.

Seda Akgül’ün sunumu ile ekranlara gelmekte olan Kısmetse Olur yeni bölümü saat 12.45’te başlayacak.Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×