28 Ocak 2017 Cumartesi 16:45
Kısmetse Olur 28 ocak fragmanı Berke ve Serap Ayrılıyor!
 Kanal D ekranlarının beğenilen evlilik programı Kısmetse olurda tansiyon bir türlü düşmüyor. Kısmetse olur'un son bölümünde Belki de dışarıdan gelen romantik hediyeler programa damgasını vurmuştur. 


Berke'nin tanıma yolunda olduğu gelin adayı bu durum karşısında gözyaşlarına boğulurken evde süren gerilim ile birlikte 27 Ocak kısmetse olur bölümünde ortalık iyice karışıyor. Kısmetse olur 28 Ocak fragmanı 343. bölüm hakkında detayları sizler için sayfamızda hazırladık.

Kısmetse olurda evin maço damat adayı Berker de dışarıdan gelen börek ve yazılı not ardından Belki de talip olan gözde hesap sordu. Kısmetse olur 26 Ocak tarihli bölümde Tankut kıskandırma denemesi yaparak Tuğçe ile arasını açtı. Ardından Tuğçe  kendisinden soğuduğunu söyledi ve onu affetmemi kararı aldı. Akın'ın hava rahatlığını izlediğimiz son bölümde kızlar lezzetli yemeklere duydular. Gökhan Berker e gelen börek ve hediyelerin ardından şok açıklamalarda bulundu ve Berke'nin dışarıda sevgilisi olduğunu ifade etti. Aldığımız bilgilere göre Berker önümüzdeki günlerde programdan diskalifiye edilecek.

27 Aralık kısmetse olur bölümünde eve daha önce elenen gelin adayı Serap geliyor. Berker ile dışarıda anılan Serap böreğimi beğendin mi? diyerek eve gönderdiği hediyelere itiraf ediyor. Berker ise Serap'ın elinden tutarak programı diskalifiye olma tehlikesine karşılık terk ediyor. Gözde ise sinir krizi geçiriyor Diğer yandan Tankut ile Tuğçe arasında olumlu yakınlaşmalar görüyoruz. Merve'nin Barış'a karşı ilgi duyduğu Akın tarafından inandırıcı gelmiyor. Kısmetse olur 343. bölüm fragmanını sayfamızdan izleyerek detayları en ince ayrıntısına kadar öğrenebilirsiniz.

Son Güncelleme: 28.01.2017 16:46
Yorumlar

Google+'da Paylaş