05 Kasım 2016 Cumartesi 21:44
Kısmetse Olur 272 .bölümünde neler yaşandı. Kısmetse Halk Oylaması Nasıl Geçecek

Kanal D ekranlarının beğenilen evlilik yarışması kısmetse olur yayınlandığı her bölümü ile izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Hafta içi hergün 12:45 de televizyon ekranlarında karşımıza çıkan Kısmetse Olurun 272 .bölümünde neler yaşandı .Kısmetse olur 272. bölüm fragmanı İzlemek isteyenler için sayfamızda yer almaktadır.

Hafta içi hergün 12 45 de Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan kısmetse olur programı sekiz gelin ve 8 damat adayından oluşuyor. Kısmetse olur evinde birbirlerini görüp beğenerek tanıma yoluna giren adaylar evlenme yolunda ilerliyorlar. Her hafta bir kişinin yarışmaya veda ettiği evde bir kişide 10 bin liralık büyük ödülü olarak haftanın birincisi seçiliyor.Kimi zaman aşk ,kimi zaman kin ve nefretle dolu dakikaların geçtiği kısmetse olur programı izleyiciyi ekran başına kilitliyor.

Kısmetse olur 272 bölümünde bu hafta evin gözde damat adayı Adnan arkadaşı Aykut'u 40 tane adamı değişmeyeceğini savunuyor.Gamze ile Ayça arasında ipler iyice gerilirken evin güzel gelin adayı Rabia ,Adnan'a ,Mehtabın kendisinden etkilendiğini söylüyor. Mehtap sürekli duygularında gelgit yaşaması ile programa devam ederken bakalım gerçekten aradığı aşkı yeni sezonda bulabilecek mi ? Kısmetse olur evinde 272. bölüm ile karşımıza çıkacak olan gelin adayları hem kavgaları ile ,hem duygusal dakikaları ile hem de halay çekip stres atmaları ile bu akşam yine damgasını vuracak izlenme rekorları kıracak gibi görünüyor.

Yorumlar

Google+'da Paylaş