02 Kasım 2016 Çarşamba 20:18
Kısmetse Olur 270.bölüm fragmanı 3 Kasım günü büyük kavga

Seda Akgül’ün başarılı sunumu ile ekranlara gelmekte olan Kısmetse Olur programına ait 270.bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm 3 Kasım günü ekranlara gelecek.

Hafta içi her gün saat 12.45’te yeni bölümleri ile ekranlarda yerini alan Kısmetse Olur’da yarın çok önemli gelişmeler yaşanacak. Perşembe günü son derece önemli bir bölüm ekranlara gelecek.

Programda bir süredir çift olarak yer alan Adnan Didem ikili arasında aile yanında kalma tartışması yaşanıyor. Adnan, Didem ile evlendikten sonra aile yanında yaşaması gerektiğini düşünürken Didem bu şekilde düşünmüyor. İkili arasında bu nedenle bir tartışma yaşanıyor.

Geçtiğimiz bölümün en çok dikkat çeken gelin adaylarından birisi olan Rabia, Didem ile tartışacak. Didem ile Rabia arasında yaşanan gerginlik ve çiçek çekiştirme olayı yarına damgasını  vuracak.

Birden fazla tartışmanın yaşandığı Kısmetse Olur 270.bölümde Adnan ile Gökhan arasında ciddi bir tartışma yaşandı. Kavga etmenin eşiğinden dönen iki aday uyarı alacaklar.

Gökhan ile Adnan’ın tartışması aynı zamanda erkekler evinde de önemli bir şekilde ele alınacak. 3 Kasım Perşembe günü yayınlanacak olan bölümde haftanın en kritik gelişmeleri yaşanıyor.

Yeni bölüm 3 Kasım günü yayınlanacak. Kısmetse Olur yarışmasında haftanın finaline çok az bir zaman kala yaşanan bu gelişmeler dikkat çekti. Özellikle Semih’in Ayça’ya olan çıkışı ve Ayça’nın o zaman beni gönderirsiniz çıkışı dikkat çekti. Ayça’nın yeni bölümdeki açıklamaları da büyük önem taşıyacak.

Kral ve kraliçe seçiminin sonuçları da yarın açıklanıyor. Kraliçe seçilen Rabia'nın elinden çiçeğin alınması ve Didem'e verilmesi Gökhan'ın tepki göstermesine neden oldu. Kral seçilen Adnan ise Gökhan'ın bu sözlerine karşılık verdi ve ikili arasında tartışma yaşandı.

Son Güncelleme: 02.11.2016 21:12
Yorumlar

Google+'da Paylaş