26 Ocak 2017 Perşembe 21:40
Kısmetse Olur 27 Ocak Fragmanı Bugün Neler Yaşandı Kısmetse Olur  Serap Berker Hesaplaşması
Geçtiğimiz günlerde Kanal D ekranlarında yayınlanan ve gündüz kuşağının ilgiyle izlenen evlilik programı Kısmetse Olur’da bugün de ortalık gerildi. Kısmetse Olur Evine bugün’zaman sen olmadan geçmiyor’ diye bir mesaj geldi.

Kısmetse Olur Evi dışında bir bayandan gelen bu isimsiz gizemli mesaj Berker’e geldi. Berker gelen  kalp şeklindeki  renkli mesajların yazılı olduğu kağıtların  yanında bir tepsi de börek karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Berker gibi, evdeki tüm adayların da şaşkın olduğu bugünki olay evde hala konuşuluyor ve bir çözüme kavuşmuş değil. Berker’in ismini telaffuz etmediği bir isim var aklında ve açıklamıyor. Berker’in hayranı olan bir isim var ve Berker bunu açıklamıyor. Geçen hafta Bedirhan’ın video kaydı  göndermesi ve eve gelmesiyle ortalık karışmış ve Gözde’ye bu konunun hesabı sorulmuştu Berker tarafından . Şimdi ise roller değişmiş durumda. Hesap soran taraf şimdi Gözde! Eve gelen börek ve mesaj sonrası Gözde öfke dolu bir tavırla damat adaylarının olduğu odaya koşarak gitti.  Sinirler gerildi ve sorular hala cevap bulmuş değil. Programın final yapacağı dedikodularının haberlerinin aslı gittikçe ortaya çıkıyor. Daha önceden haberini aldığımız ve sizlerle paylaştığımız gibi Serap’ın eve geleceği ve ortalığın karışacağı konusu şimdiden renk vermeye başladı. Kısmetse Olur evinde yaşanan gelişmeler de bunu gösteriyor.

Dünkü haberimizde açıklamış olduğumuz isim Serap’tı. Ve henüz yayında net olarak açıklanmayan ve sadece Kısmetse Olur evindeki adayların tahmin yürüttüğü isim Serap. Serap’ın eve gelip ortalığı karıştırıp karıştırmayacağı ise  şimdiden izleyenleri merak ettirmeye başladı.  Berker’i korkutan bugünki olay sonucunda , Serap’la Berker’in halen görüşmeye devam ettiği ortaya çıkacak mı?  Kısmetse Olur Evinde  ortalık karıştı ve Berker sorgu altında. Bu sorgunun sonucunun nereye varacağı ile ilgili haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.
Kısmet Olur 27 Ocak Fragmanı

Son Güncelleme: 26.01.2017 21:40
Yorumlar

Google+'da Paylaş