21 Ekim 2016 Cuma 13:49
Kısmetse Olur 23 Ekim yeni gelen damat adayı Onur kimdir?
Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan Kısmetse Olur yarışması her hafta Pazar günü olduğu gibi bu haftada büyük bir haftanın finali heyecanı yaşayacak.

23 Ekim günü yayınlanacak olan bölümde Kısmetse Olur evinden ayrılan ve eve yeni dahil olan isimler açıklanacak. Aynı zamanda tüm hafta yaşananlar Pazar gecesinde ortak mecliste konuşulacak.

Kimi zaman tartışmaların çok şiddetliği Kısmetse Olur haftanın finalinde bu haftada önemli gelişmelerin yaşanması bekleniyor. Son olarak Mehtap Taşkıran’ın damat adaylarının maskesini hazırlatması ve kızlar evinde yapılan mizah Pazar akşamı gündeme gelecektir.

23 Ekim Pazar akşamında ayrıca Gamze ile Aykut arasında bir tartışma yaşanacak. Şahin için yeniden bir Gamze umudu gündeme gelebilir fakat Gamze’nin ne karar vereceği henüz bilinmiyor.

Öte yandan damatlar evinin popüler isimlerinden birisi olan Gökhan, gelinler evinde birden fazla gelin adayına yakın davranıyor olması ile eleştirilmişti.

Gökhan’ın haftanın finalinde duyması muhtemel eleştirilerin ardından nasıl tepki vereceği merak ediliyor. Pazar akşamı Gökhan için de son derece önemli konuşmalar yaşanacak.

Sunucu Seda Akgül’ün başarılı sunumu ile ekranlara gelen yarışmaya yeni katılması muhtemel kişi Onur Yüksel kimdir?

Onur Yüksel; bir dönem TV 8 ekranlarında Fenomen yarışması ile seyircinin karşısına çıkmış 1980 doğumlu ve Bursalıdır. Üniversite yıllarında fotoğrafçılık ile uğraşan Onur, kime talip olacak henüz bilinmiyor.
 
Yorumlar

Google+'da Paylaş