21 Ekim 2016 Cuma 13:22
Kısmetse Olur 23 Ekim haftanın finalinde kim elenecek?


Türkiye’nin çok sevilen izdivaç yarışma programı Kısmetse Olur’un bu hafta finalinde neler yaşanacak merak ediliyor. Seyircilerin merak ettikleri ve basında yer alan iddiaları bir araya getirdik.

Her hafta Pazar gecesi haftanın finali ile ekranlara gelen Kısmetse Olur yarışmasında haftanın finalinde tüm haftanın kritiği yapılıyor ve elenecek adaylar açıklanıyor.

23 Ekim Pazar akşamı kim elenecek?


Kısmetse Olur yarışmasında bu hafta kim elenecek merak edenlere özel internet basınında yer alan iddiaları bir araya getirdik. İddialara göre bu hafta sonu elenecek isim Suat olacak. Damat adaylarından Suat yarışmaya veda edecek.

Basında yer alan iddia ve tahminlere göre bu hafta Suat Tümer eve veda edecek. Diğer adaylarla arasında büyük bir yaş farkı olan Suat yarışmadan elenirse en yaşlı aday elenmiş olacak.

Geçtiğimiz hafta yine yaşça diğerlerinden büyük olan Leyla  Keskin yarışmadan elenmişti. Suat Tümer’de elenirse yarışmadaki yaş ortalaması düşecek.

Kısmetse Olur yarışmasında haftanın finalinde çok önemli gelişmeler yaşanacak. Gamze ile Aykut’un arası tamamen açılıyor. Peki Şahin’e yeni bir umut doğacak mı? Gökhan birçok gelin adayına yakın davranması nedeniyle eleştirilecek.

Haftanın finalinde kimi zaman sesler yükselecek gibi görünüyor. Kritik bir hafta geride kalırken elemenin ardından bir de yeni gelen isim açıklanacak. Yeni gelen ismin Onur olması bekleniyor.
 
Son Güncelleme: 21.10.2016 13:52
Yorumlar

Google+'da Paylaş