01 Kasım 2016 Salı 19:07
Kısmetse Olur 2 Kasım fragmanı yarınki bölümde neler olacak?

Seviilen izdivaç yarışma programı Kısmetse Olur başarılı bir şekilde yayın hayatına devam ediyor. 1 Kasım günü ekranlara gelen son bölümü ile konuşulan programda yarın neler olacak mereak ediliyor.

Kısmetse Olur yarışmasında bu hafta olması beklenen bir çok farklı şey bulunuyor. Adnan ve Rabia’nın bu haftanın öne çıkan isimleri olduğu görülüyor ve kral ile kraliçe seçiminde bu isimler ön plana çıkabilir.

Yayınlanan son bölümde Adnan elinde bohçalarla önce erkekler evine gelmişti. Semih’in Hazal ile arasını düzelttiği görülen son bölümde kavgalarda yaşandı.

Semih ile Hazal’ın aralarındaki buzları eritmesi ve Semih’in Hazal’a hediye vererek jest yapması yeni bölümde dikkat çekmişti. İkili arasında ilişkinin yeniden olumlu yönde ilerlemesi bekleniyor.

Öte yandan yarışmada yeni bir çift daha olacak gibi görünüyor. Şahin ile Nazlı arasında bir ilişki başlayabilir. İkilinin samimi konuşmaları ve birbirlerine yakın tavırları dikkat çekti.

Son bölümde Adnan’ın, Gökhan’ın kolunda eski sevgilisi Kumsal’ın adı yazdığını açıklaması dikkat çekti. Adnan’ın bu çıkışına Gökhan ilerleyen bölümlerde nasıl bir cevap verecek merak ediliyor.

Rabia ile Gökhan’ın ilişkisi birçok aday tarafından eleştirilmeye devam ediyor. Özellikle Ayça ile Rabia arasında yeni bölümde tartışmalar yaşanabilir.

Nazlı ile Şahin’in ise yeni bölümde birkaç adım daha ilerleyerek birbirlerine karşı daha yakın olmaları beklenenler arasında yer alıyor. Yeni bölümlerde aynı zamanda Rabia ile Ayça arasında önemli bir mücadele başlamış oldu. Gamze’de Rabia’ya karşı cephe alanlar arasında yer alıyor.

 

Son Güncelleme: 01.11.2016 19:58
Yorumlar

Google+'da Paylaş