14 Ocak 2017 Cumartesi 21:56
Kısmetse Olur 14 Ocak Halk Oylaması Sonuçları Kim elendi?
Kanal D Kısmetse Olur 14 Ocak Cumartesi (331. Bölüm) halk oylaması ile karşınızda olacak. Kısmetse Olur yeni bölümde halk oylaması gerçekleştirilecek. Kısmetse Olur'da yapılan halk oylaması ile erkekler evindne Onur ve gelinler evinden Didem birinci oldu. Haftanın birincileri kimleri koruma altına alacak, kimler elenecek? 

GÖKHAN TEKRAR EVDE!

Kısmetse Olur evinde aşkı Sibel'e masa hazırlatan Gökhan yaptığı sürprizle gündem oldu. Gökhan uzun süredir görmediği aşkı Sibel için Kısmetse Olur evine geliyor.  Mutluluktan gözyaşları döken Sibel Gökhan'ın eve gelmesinden dolayı yaşadığı sevinci arkadaşları ile paylaştı.

KISMETSE OLUR DEDİKODULARI

Kıyafet konusunda tartışmalar yaşayan Adnan Didem ikilisi romantik bir yemekte bir araya gelmişti. Didem'in kıyafetine sinirlenen Adnan bugün yine olay oldu ve Adnan Didem'in kıyafetini değiştirmesini istedi. Ancak Adnan'ın isteğini kabul etmeyen Didem yine ortamı gerdi. Bunun üzerine Adnan'dan yumurtaluı sitem geldi. Bu olaylardan sonra ikili arasında yine bir ayrılık yaşanacağı dedikoduları yayılmaya başlandı.

Evet arkadaşlar Tankut'un eve gireceği haberini 2 hafta önce duyurmuştuk. Tankut'u bilerek eve ziyaretçi olarak aldılar tepkilere bakarak ona göre karar verdi yapım ekibi. Tankut'a sosyal medya üzerinden olumlu tepkiler gelince yapım,  Tankut'u damat adayı olarak eve aldı. Hatta Tankut Tuğçe'ye talip olacak ve bu ikili bir alışveriş merkezinde zaman geçirecekler. Bu olayların hepsini 20.hafta içinde yani önümüzdeki hafta içinde izleyeceksiniz.

Bu plan ise Adnan'ı 2 hafta içinde elemeyi düşünüyorlarmış. Nasıl Hazal'ı bir ilişkisi var mı yok mu düşünmeden elediler şimdide Adnan'ı elemeyi düşünüyorlar. Dün mesela fragmanı yayınladılar ve herkes Adnan elendi mi elenmedi mi, onu merak etmeye başladı. Bunlar 2 hafta sonra elenecek olana Adnan için zemin hazırlıkları. Sosyal medyada baya bir ses getirdi dün Adnan'ın elenip elenmediği konusu. Nasıl Hazalın elendiği bölüm çok izlendiyse Adnan'da evde sevilen bir yarışmacı olduğu için yapımın gene böyle bir planı varmış. Yani yapım evdeki popüler çiftler üzerinden yürümeye devam edecek. Adnan en fazla 2 hafta sonra eve veda edecekmiş. Geri gelecek mi sorularını sormayın lütfen daha Adnan elenmedi, elensin onunda haberini paylaşırız daha eve gelecek veya gelmeyecek konusunu konuşmak için çok erken!

20. Haftanın Haberleri gelmeye başladı arkadaşlar. Ve gelen ilk haber 20. Haftada damatlar evinden elenen isim ARCA olmuştur.

20.haftada yani önümüzdeki Haftada gelinler evinden gitmesi yönünde en çok oyu alan isim SİBEL olmuştur. Evdeki damat adayları gelinler evinden gitmesini istediği kişiyi Sibel olarak belirleyip Sibel'i eleme potasına koydular. Ama Elenen Sibel olmadı. .

Kanal D Kısmetse Olur evinde büyük kavga - okumak için tıkla!

Kısmetse Olur 16 Ocak yeni damat adayı kim - tıkla öğren!

Son Güncelleme: 16.01.2017 23:01
Yorumlar

Google+'da Paylaş