15 Ocak 2017 Pazar 00:17
Kısmetse Olur 14 Ocak Finalde Neler Yaşandı? Elenen Aday Kim oldu? Adnan Şakası
14 Ocak Kısmetse olur finalde neler yaşandı? final gecesi evden elenen gelin ve damat adayı kim oldu merak ediliyor. Evden ayrılan Gökhan Sibel ile birlikte çok eğlenceli dakikalar geçirdi ve başbaşa romantik anlar yaşadı. Tuğçe tüm bu gelişmeler için neler söyledi.

14 OCAK KISMETSE OLUR FİNALDE NELER YAŞANDI

14 Ocak Cumartesi günü yayınlanan Kısmetse Olur Finalinde yine heyecan doruktaydı. Elenen yarışmacı ve sevgilisinde hüzün varken sevgilisi ile hala aynı evde yaşamaya devam eden yarışmacılar ise çok sevinçliydi. Bilindiği gibi her hafta evden bir gelin ve bir damat adayı eleniyor. Bu hafta elenen kişiler ise 14 Ocak cumartesi günü yapılacak olan haftanın finalinde belli olacak. Final günü adaylar tarafından yapılacak oylama sonucu evden ayrılacak kişilerin ismi açıklanacak.

GÖKHAN RABİA ROMANTİK ANLAR YAŞADI

Geçen hafta Rabia'dan ayrılan ve artık evden ayrılmak istediğini açıklayan Gökhan Sara Adnan ile yaşadığı kavga sonucu diskalifiye olmuştu. Gökhan'ın evden ayrılması ise birçok hadiseyide beraberinde getirdi. Elenen yarışmacının isminin Gökhan olarak açıklanmasından sonra Gökhan evden ayrılırken Sibel ani bir çıkış yapmış ve Gökhan'ı sevdiğini ama bunu ona bir türlü söyleyemediğini açıklamıştı. Rabianın da üzgün olduğu gözlenirken 2 gün sonra yapılan oylamada elenen isim bu sefer Rabia olmuştu. Gökhan Sara'nın evden ayrılmasına üzülen diğer isim ise Tuğçe Ergişi olmuştu.

Tuğçenin neden bu kadar üzüldüğü o zaman anlaşılamasada hafta içi yayınlanan bölümlerinde Tuğçe'nin Gökhan ile önceden mesajlaştığı ve aslında Gökhan'a talip olarak geldiği sonradan ortaya çıktı. Tuğçe önceleri açıklama yapmak istemesede evdeki gelin ve damat adaylarının ısrarlı sorularına dayanamayarak Gökhan'ı önceden tanıdığını itiraf etmişti. Gökhan evden ayrılırken Sibel'in itirafına karşılık vermiş ve kendisininde Sibelden hoşlandığını söylemişti.

Programın dün yayınlanan bölümünde Gökhan büyük bir sürpriz yaparak tekrar eve gelmişti. Ancak çok zaman geçmeden program bitmişti. 14 Ocak Cumartesi günü yayınlanan bölümde ise Gökhan ve Sibel adeta liseli aşıklar gibi eğlenirken baş başa yemek yedi ve oldukça romantik anlar yaşadı. Sibel Gökhan'a neden duygularını açıklamadığını sordu ve Gökhan cevap olarak ise arkadaşının kendisinden hoşlandığını ve bu yüzden duygularını açıklayamadığını itiraf etti. 

KISMETSE OLUR 14 OCAK KİM ELENDİ? ADNAN ŞAKASI

Finalde ise kızların hararetli tartışmaları geceye damga vurdu. Tuğçe Sibel ile tartışırken Sibel Gökhan'a çektiği mesajları okuduğunu söyledi. Tuğçe ise okursun tabi ki nede olsa ilk mesajı kendisine Gökhan'ın çektiğini söyledi. Bunun üzerine Sibel sinirlenerek Gökhan benim kızım Gökhan benim sen konuşmaya devam et dedi. Tanıtım videolarında görülen Adnan'ın vedalaşma görüntüleri evden elenenin Adnan olduğu sanılmıştı. ancak programı izleyenler anladı ki bu görüntüler bir şakadan ibaretti.
Son Güncelleme: 23.01.2017 13:23
Yorumlar

Google+'da Paylaş