13 Kasım 2016 Pazar 21:17
Kısmetse Olur 13 Kasım Haftanın Finali Elenen İsim Kıskançlık Krizleri

Kanal D ekranlarının izlenme rekorları kıran izdivaç yarışması olan kısmetse olur 13 Kasım haftanın finali elenen isim kim oldu? Kısmetse olur 13 Kasım haftanın finali fragmanı merak edenler için haberimizde yer almaktadır.

Kısmetse olur evinde kıskançlık krizleri ile ayrılık noktasına gelen çiftlerin son durumu ne olacak?13  Kasım pazar günü kısmetse olur final gecesinde yarışmaya veda edecek aday ve evine gelecek olan aday belli olacak.Kısmetse olur haftanın finali 13 Kasım pazar gecesi 23:30 da Kanal D ekranlarında yayınlanacak olup Özen gecenin fragmanı sizler için sayfamızda yer almaktadır.

 Kısmetse olur 13 kasım pazar elenen isim kim oldu

Kısmetse olur evinde kırmızı odaya Gamze'yi davet eden adayların ilişkilerindeki çatırdamalar yangın oyunu devam ettiriyor. Adnan Didem ve Semih Hazal aşkı istikrarlı bir şekilde ilerlerken bir anda kırmızı oda sonrasında ikililer arasında ayrılık noktasına gelince bir yandan Gökhan Rabia aşkı Tam Gaz devam ediyor.Bu hafta eve konuk olarak gelen Gökhan'ın annesi Rabia ile pazara çıkıp alışveriş yaparak gelin adayı Rabia'nın mutfakta kendilerine yemek hazırlaması aralarındaki ilişkiyi daha da güçlendirdi .

Haftanın kral ve kraliçesi ise sürpriz isimlerden oluşuyor. Kısmetse olur evinde bu hafta Onur Yüksel Kral seçilirken Gelinler evinden Gamze Göktürk ise kraliçe olarak seçildi.Birlikte boks maçına gidecek olan adaylar oldukça eğlenceli dakikalar geçirecek. Mehtap ise yaptığı tek şey olan evdeki çiftlerin arasını bozmaya devam ediyor.

Kısmetse olur evinde damatlar adayından Aykut haftanın birincisi seçilirken Gelinler evinden Hazal birinciliğe layık görülüyor. Böylelikle Semih ve Hazal'ın arası daha da açılıyor Aykut ile baş başa ödül yemeği yiyecek olan Hazal'ı kıskanan Semih kendisinden geçiyor.Ancak Hazal yemek sırasında sinir krizi geçirerek bayılıyor.

Kısmetse olur 13 Kasım pazar günü finalde elenecek olan isim damatlar evinden Metehan Karahan oldu evde adayı olmayan ve boş boş oturan Metehan Karahan'ın gitmesi aslında isabet oldu. Yerine gelecek olan yeni damat adayı ise yakışıklı ve karizmatik halleri ile gelin adaylarının yüreğini hoplatacak gibi duruyor.

Kısmetse olur evinin yeni damat adayı Yasin Şimşek olacak 1989 Afyonkarahisar doğumlu olan ve muhasebecilik ile ayatını kazanan Yasin Şimşek hakkında henüz net bir bilgi olmasa da kendisinin İstanbul'da ailesi ile yaşadığınız spor yapmaktan sinema müzik ile ilgilenmekte mutlu olduğunu öğrendik. Yasin Şimşek daha önce kısa filmlerde rol alarak ekran karşısına çıkmış birisidir.

Son Güncelleme: 13.11.2016 21:43
Yorumlar

Google+'da Paylaş