10 Kasım 2016 Perşembe 22:39
Kısmetse Olur 11 Kasım Fragmanı Cuma günü neler oluyor?

Kısmetse Olur programı Cuma günü 277.bölümü ile ekranlara gelecek. 277.bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki yeni bölümde neler olacak merak edilenler burada.


11 Kasım günü saat 12.45’te yeni bölümü ile ekranlarda olacak olan Kısmetse Olur programında Cuma günü halk oylaması gerçekleşecek ve yarışmacılar için önemli bir dönemeç olan hafta sonu öncesi en son değerlendirmeler ortaya konulacak.

Cuma günü ayrıca Kısmetse Olur programında çok önemli gelişmeler yaşanacak. Rabia ile Aycan arasında büyük bir tartışma yaşanacak. Yeni gelen aday Gamze ile Gökhan’ın yakınlaşması ortalığı karıştıracak.

Yeni bölüm fragmanında Adnan ile Didem arasında yakınlaşma yaşanıyor. Didem, Adnan’a bakınca dayanamıyorum gardımı alamıyorum sana dedi. İkilinin mutlu anları kameralara yansıdı.

Hazal ile Semih’in arası yine bozuldu. Semih Hazal’a ben seninle bir gelecek göremiyorum dedi. Hazal bu sözlerin ardından tahtadan ismini silen ilk isim oldu. Resimleri kaldıran Hazal’a ise Semih ne oldu sevgin iki günde bitti mi ne oldu hani seviyordun dedi.

Hazal ile Semih’in arasında yine büyük anlaşmazlıklar bulunuyor. İkilinin bu hali bir süredir devam ediyor. Zaman zaman araları düzelse dahi ikilinin büyük anlaşmazlıkları her zaman sorun çıkarıyor ve Hazal çok üzgün görünüyor.

Yeni bölüme Hazal’ın göz yaşları damgasını vuracak. Semih ise erkekler evinde Hazal’ın yaptıklarını eleştirecek. Son derece önemli gelişmelerin yaşanacağı yeni bölümü sakın kaçırmayın.

Yorumlar

Google+'da Paylaş