31 Ekim 2016 Pazartesi 19:27
Kısmetse Olur 1 Kasım 268.bölüm fragmanı ve bölüm özeti

Hafta içi her gün yeni bölümleri ile ekranlara gelmekte olan Kısmetse Olur programında 1 Kasım gününe ait olan bölümün fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde neler olacak seyirci merak ediyor.

2.sezonu ile geçtiğimiz yıl ki başarısını sürdürmeyi başaran Kısmetse Olur en  çok seyredilen programlar arasında yer almaya devam ediyor. Gündemde geniş yer bulan programda yarın neler olacak özel olarak derledik.

Kısmetse Olur evinde 268.bölümde Adnan elinde bohçalar ile eve giriş yapacak. Adnan, Didem’e ile konuşurken “yarın bir gün diyeceğim sana annemlerle yaşayacağız” dedi. İkili arasında duygu dolu anlar yaşanacak ve ikili birbirine biraz daha yakınlaşacak gibi görünüyor.

Aynı zamanda Adnan yeni bölümde Gökhan’ın kolunda eski kız arkadaşının adı olan Kumsal isminin yazdığını açıklayacak. Bakalım Gökhan bu konu hakkında ne açıklama yapacak.

Gökhan’a bir soru da Gamze’den gelecek. Gamze, eleme potasına Rabia’nın adını yazmıştın bunu nasıl açıklayacaksın diyecek. Rabia kızlar evinde de Ayça’dan tepki görecek.

Didem’de çiftler olayı çıkmasaydı bugün bunlar bu halde olmayacaktı o kadar sahteler ki dedi ve ikiliye tepki gösterdi.

Yeni bölümde Nazlı’ya uygun gördüğünüz bir damat adayı var mı sorusuna Nazlı’nın akrabası valla ben Şahin’i düşünüyordum dedi. Nazlı’da bunu destekleyen açıklamalarda bulundu. Şahin ile Nazlı bir yola girebilir.

Fragmanın sonunda ise Gökhan’dan bir para çıkışı geliyor. Gökhan, yaptığı sürprizin yarışmada verilecek ödülden daha fazla olduğunu ve kendisinin ödül için hareket etmediğini söyledi.

Yeni bölüm Kanal D ekranlarında 1 Kasım günü yayınlanacak.

Yorumlar

Google+'da Paylaş