06 Kasım 2016 Pazar 15:20
Kısmet Açma Duası - Kısmet bağlı mıdır ki açılsın! İşte cevabı

Evlenmek isteyen yaşı gelmesine rağmen bir türlü kısmeti açılamayan kişiler kısmet açma duası okuyarak nasiplerini arıyorlar .Evlilik için kısmet açma yolları kısmet açma duası sizler için sayfamızda hazırlanmıştır .

Vakti geldiğinde Hayırlı bir evlilik yapmak isteyen kişiler Kısmetin açılması da hayırlı bir kısmet olmasını istediklerinde bu duayı okurlar.Kimse kısmetsiz olduğunu düşün memelidir. Allah bu konuda insanlara muhakkak yardım edecektir samimi yürekten edilen dualar Allah katında kabul görecektir.Sizde kısmetimizin açılıp hayırlı bir insan ile hayatınızı birleştirmek istiyorsanız aşağıda sizler için yayınladığımız Nihat Hatipoğlu hocadan aldığımız kısmet açma duasını okuyabilirsiniz.

Lütfen dikkat, bu bölümü okumadan geçmeyiniz.

Kısmet Kaderdir, kimle evleneceğiniz bellidir. Bir yıl sonra kimin kimle evleneceği yazılırdır. O zaman "Hocam Ben nasıl tercih edeceğim, doğru olanı yanlış olandan nasıl ayırt edeceğim " diyenler oluyor. Kaderde Kısmetinin yazılı olması haşa Allah (cc) seni önemsemediği anlamına gelmiyor.  Allah senin kapına dört kişi gönderiyor,  bunlarda senin ölçün ne sen beğenirken erkek ya da kadını neyi ölçü alıyorsun? Senin kaderin bu aslında, zenginliğin mi ölçü alıyorsun sen zenginliği ile para ile evlenmiş olursun.  Soyunu sopunu mu önemsiyorsun, sen soyu ile evlenmiş olursun. Güzelliğini mi yakışıklılığını mı önemsiyorsun, sen o zaman güzelliği yakışıklılığı ile evlenmiş olursun. Eğer ahlakını önemsiyorsan ahlak ile evlenmiş olursun. Burada kader devreye giriyor, sorumlu olduğun alanın bu senin, seçenekleri ortaya koyan Allah (cc) seçen ise insan.. Tercihinden kul sorumludur, tercihi yapan kuldur.

Kısmet Bağlı mıdır?

Hayır, kısmet bağlı değildir. Evleneceğiniz kişi henüz kapıya gelmemiştir. Bunda da bir hayır aramak gerekir, Allah seni imtihan ediyordur, evlenmen bunun için gecikmiş olabilir. Allah katında iyi bir insansındır, yanlış tercih yapacaksındır. Allah zamanını erteletiyor, doğru tercih yapasın diye..

Kısmetin Açılması

Kısmetin açılması sabır ve doğru kararla olur. İşte bizim burada verdiğimiz dualar, sizin Allah (cc) doğru kişiyi kapınıza getirmesini istemek içindir. Bize sıkıntı vermeyecek, eza ve cefa etmeyecek insanın kapımıza gelmesi içindir.

Hayırlı Bir kısmet İçin Okunacak Dua

"Rabbi inni lime enzelte ileyhi min hayrin fakiru" Meali, "Rabbim bana indireceğin her hayırlı şeye muhtacım" Allahü Teala'dan istenecek Olan hayırlı kısmetler Için okunacak Bir duadır. Gün icinde elinizden geldiğince okumanız Gerekir.

KISMET AÇMA DUASI - 1

Evlenemeyen kisiler Furkan 74. ayeti okumalıdırlar. Allah'ın izniyle fayda göreceklerdir. "Vellezine yekulune Rabbena heb lena min ezvacina va zürriyyatina kurrate a'yüniv vec'alna lil müttekiyne imama" Meali, "ONLAR Ki, Ey Rabbimiz, lütfunla eşlerimizden, çocuklarımızdan bizlere göz aydınlıkları ihsan et, bizi takva Sahiplerine önder kıl" derler

KISMET AÇMA DUASI - 2

Evlenemeyen kişiler için Taha suresi 131. ve 132. ayetlerini safran, misk ve gülsuyu karışımında mürekkeple bir kağıda yazılmalı ve kısmetin açılması istenen kişilerin koluna asmalıdır. Böylece unutkanlık sorunu olanlar şifa bulacak, fakirse kurtulacak ve biiznillah kısmeti açılacaktır.

KISMET AÇMA DUASI - 3

Evlenemeyen kişiler Furkan suresi 74. ayeti okumalıdırlar. Allah'ın izniyle fayda göreceklerdir. "Vellezine yekulune Rabbena heb lena min ezvacina va zürriyyatina kurrate a'yüniv vec'alna lil müttekiyne imama." Meali, "Ve onlar ki, Ey Rabbimiz, lütfunla eşlerimizden, çocuklarımızdan bizlere göz aydınlıkları ihsan et, bizi takva sahiplerine önder kıl, derler."

Hayırlı bir eş isteyenler bu duayı okumalıdır.

Bu duayı her gün sabah namazının ardından 70 defa okuyan kişiler, hayırlı bir eşle evleneceklerdir.

"Bismillahirrahmanirrahim, Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul habir. Allahu la ilahe illa hüves semiul basir. Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadun. Allahu la ilahe illa hüvel rahmanirrahiym. Allahu la ilahe illa hüvel ferdussamed.  Allahu la ilahe illa hüvel zahirul batınınu. Allahu la ilahe illa hüvel vahidul ehadussamed.Allahu la ilahe illa hüvel fettahul aliym.  Allahu la ilahe illa hüvel kariybul musavvir.Allahu la ilahe illa hüvel mennanul hannanu.  Allahu la ilahe illa hüvel rafiul aliym. Allahu la ilahe illa hüvel hakiymul keriym"

Son Güncelleme: 06.11.2016 15:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş