01 Ekim 2016 Cumartesi 14:51
Kırgın Çiçekler Meral Aleyna Solaker  karakteri Diziden Ayrıldı mı
Aleyna solaker tarafından canlandırılan Meral ölerek diziye veda etti.Kırgın Çiçekler yeni bölümü ile ilgili detaylar sizler için haber turumuzda aktarılmıştır.

ATV'nin yeni sezonda yine Fırtınalar estirecek olan dizisi kırgın çiçeklerde Meral öldü ve diziye veda etti. Meral karakterini canlandıran Aleyna solaker Kırgın Çiçekler dizisine veda etti. Aylardır beklenen yeni sezon bölümleri geçtiğimiz gün yayınlanan yeni bölümü ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Kırgın çiçekler dizisinde geçtiğimiz dönemde bazı sahneleri izleyicilere duygu dolu anlar yaşatmıştı. Meral karakterinin annesinin ölümü ile izleyicileri büyük Bir Hüzün Sardı yeni bölümde ise Meral'in ölmesi ile izleyiciler şok oldu güzel oyuncunun diziden neden ayrıldı merak ediliyor.

5 kızdan 4’nün kurtulduğu yeni sezon ilk bölümünde ayrılan isim Aleyna Solaker oldu. Her hafta ile ilgi izlenen ve NTC Medya tarafından hazırlanan dizide yine duygu dolu anlar yaşandı. Kadrosunda Özgür Çevik, İpek Karapınar, Biran Damla Yılmaz, Gökçe Akyıldız, Hazar Motan, Çağla Irmak gibi isimlerin dizide senaryoda rolü biten Meral ölerek ayrılmıştı.

Kızlar, Feride ile beraber Cemre'yi kurtarmak için harekete geçer.

Kemаl hаkkındа suç duyurusundа bulunan Eylül, Mesude öğrеnincе ne yapacak korkusuyla bеklеmеktеdir. Emel tаrаfındаn zorla hastaneye kаpаtılаn Cemre, çarеsizlik içindedir. Kızlar, Feride ile beraber Cemre'yi kurtarmak için harekete geçer. Mеral, İhsan'ı hаpse attırmak için delil pеşindеdir. Sоngül, okulu temsil etmek üzere yüzme yаrışmаsınа seçilir. Kader, Banu'nun kirа bоrçlarını ödеmеk için Güney'den yardım ister. Emеl'in Cemre'yi hastaneye kapattığını öğrenen Nazan, Emеl'i köşеyе sıkıştırır…
Yorumlar

Google+'da Paylaş