31 Ekim 2016 Pazartesi 12:54
Kırgın Çiçekler Cenk gerçek adı ne Yunus Emre Terzioğlu kimdir

ATV ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisinde heyecan devam ediyor. Dizide Cenk karakterini canlandıran Yunus Emre Terzioğlu ile ilgili merak ettikleriniz ve haberimizin detayları sizlerle..

Pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam eden Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Kırgın Çiçekler dizisinde Cenk karakterini canlandıran Yunus Emre Terzioğlu ile ilgili merak edilenler şu şekilde;

Yunus Emre Terzioğlu kimdir?

Dizide Cenk karakteriyle izlediğimiz Yunus Emre Terzioğlu 15 Mayıs 1991 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Bursa’da tamamlayan ve daha sonra üniversite eğitimi için İstanbul’a gelen Yunus Emre Terzioğlu 25 yaşındadır.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro eğitimi almıştır. Son dönemlerde verdiği kilolarla da gündeme gelen Yunus Emre Terzioğlu 110 kilodan 6 ay içerisinde tam 50 kilo verdi ve 60 kiloya kadar düşüt.

1.75 boyunda olan Terzioğlu müzik ile de ilgileniyor. Bateri ve gitar çalabilen Yunus Emre Terzioğlu oyunculuğa ilk adımını ise Kayıp dizisi ile atmıştır.

Kayıp dizisinin ardından karşımıza ikinci dizisi olan Kırgın Çiçekler ile çıkan Yunus Emre Terzioğlu Kırgın Çiçekler dizisinin en önemli isimleri arasında yer alıyor ve dizide Kader’i sevmektedir.

Yorumlar

Google+'da Paylaş