31 Ekim 2016 Pazartesi 21:55
Kırgın Çiçekler Cemre kaç yaşında Hazar Motan kimdir

Pazartesi akşamlarına damga vuran diziler arasında yer alan Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz. Hazar Motan’ın canlandırdığı Cemre’nin gerçekte kaç yaşında olduğu ve kendisi ile ilgili haberimiz sizlerle..

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği ve uzun zamandır pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam eden Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili merak edilenleri aktarmaya devam ediyoruz.

Dizinin başrol oyuncuları arasında yer alan ve şu sıralar dizide zor günler geçiren Cemre’yi canlandıran Hazar Motan 13 Aralık 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir ve 26 yaşındadır. İşte motan ile ilgili daha fazla bilgi;

Hazar Motan kimdir?

Kırgın Çiçekler dizisinde Cemre karakterini canlandıran Hazar Motan 13 Arallık 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Ankara doğumlu olan Hazar Motan lise eğitiminin ardından Bilkent üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İletişim Tasarımı Bölümünü kazanır.

Küçük yaşlarda oyunculuk ile tanışan ve 1997 yılında Hazar Motan 2004 yılında da Damatlık Şapka isimli kısa filmde rol almıştır. Hazar Motan bir döneme damgasını vuran Bizim Evin Halleri dizisinde rol almıştır.

2014 yılında Paşa Gönlüm dizisinde rol alan Hazar Motan Elvan karakterini canlandırmıştır ve yine aynı yıl yayınlanan Diğer Yarım adlı dizide rol almıştır.

Şu sıralar yayın hayatını devam ettiren Kırgın Çiçekler dizisinin Cemre’si olarak karşımıza çıkan Hazar Motan dizinin önemli yüzlerinden bir tanesi diyebiliriz.

Son Güncelleme: 31.10.2016 23:17
Yorumlar

Google+'da Paylaş