30 Ocak 2017 Pazartesi 23:05
Kırgın Çiçekler 70.bölüm fragmanı çıktı mı Defne’nin çabaları 6 Şubat 2017 Pazartesi
 ATV ekranlarının fenomen dizileri arasında yer alan ve her bölümü merakla takip edilen Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz. Dizi 69.bölüm ile 30 Ocak Pazartesi akşamı yeni bölümü ile sevenlerinin karşısında oldu. İşte detaylar..

 

Başrollerinde İpek Karapınar, Özgür Çevik, Biran Damla Yılmaz, Aleyna Solaker, Hazar Motan gibi isimlerin oynadığı Kırgın Çiçekler dizisinin yapımını ise NTC Medya üstleniyor. Her hafta pazartesi ekranları başına kilitleyen Kırgın Çiçekler dizisi 69.bölüm ile 30 Ocak Pazartesi akşamı yayınlandı.

Yine birbirinden önemli gelişmelerin yaşandığı dizide bu hafta yaşanan gelişmeler;

SON BÖLÜM ÖZETİ:

Nazan’ın gerçekleri açıklamasının ardından Defne gerçek ailesini bulabilmek için sıkı pazarlığa girer. Meral’in Mert ile buluşması ise kızlardan tepki bulur. Feride ise Eylül’ü kurtarmak için bir çözüm bulmak zorundadır ve çabalamaya devam eder.

Kemal ise Eylül’ü eve götürmek için polis ile birlikte Atakan’ın kapısına gelir. Zehra ise Selin’den para sızdırmak için Songül’e karşı iş birliği yapmıştır.

KONU:

Eylül 16 yaşında genç bir kızdır. Evde annesi kardeşleri ve üvey babası Kemal ile birlikte yaşamaya devam eden Eylül Kemal’in tacizlerine daha fazla dayanamaz ve annesi tarafından yurda gönderilir.

Cemre ise anne ve babasının ölmesinin ardından yurda gelmiştir. Bundan böyle Meral, Songül, Eylül, Cemre ve Kader beş ayrılmaz arkadaş olacak ve birbirlerine destek olacaklardır.

 

Kırgın Çiçekler dizisi yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. ATV resmi sayfasının ardından sitemizde bulabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

Son Güncelleme: 30.01.2017 11:11
Yorumlar

Google+'da Paylaş