20 Kasım 2016 Pazar 16:36
Kırgın Çiçekler 61.bölüm fragmanı nefesleri kesiyor 28 kasım pazartesi ATV
 Pazartesi akşamlarının merakla takip edilen yapımlarından bir tanesi de Kırgın Çiçekler.. NTC Medya ile birlikte başarılı günler geçiren Kırgın Çiçekler dizisi 60.bölüm ile 21 kasım pazartesi akşamı saat 20.00’de yayınlandı. İşte detaylar..

 

Başrollerinde Özgür Çevik, İpek Karapınar, Aleyna Solaker, Biran Damla Yılmaz, Hazar Motan, Gökçe Akyıldız gibi isimleri barındıran ve 2015 yaz döneminden bu yana ekranlarda olmaya devam eden Kırgın Çiçekler dizisi ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz.

Songül acaba evlenecek mi evlenmeyecek mi sorularının arasında geçen heyecan dolu bir bölümle reytinglerde üst sıralarda yer almayı başaran dizinin bu haftaki bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

60.bölüm özeti:

Kızlar Songül’ün evlenmek üzere olduğunu öğrenir ve panik halinde Feride’nin yanına giderler. Güney ise durumu öğrenir ve Songül’ü kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Toprak ise Feride ile konuşur ve bir plan yapar.

Özlem ise Toprak’ı elde etmek için her yolu denemeye kararlıdır. Birlikte iş kurup para kazanmak isteyen Banu ve Mesude’yi ise Kemal tehlikesi beklemektedir. Kemal onları kıskanır ve işlerini bozmaya çalışır.

Nazan ise şirket müdürü Erkan ile yakınlaşır. Erkan Nazan’a evlilik teklifi edere tüm dengelerin alt üst olmasına neden olur. Tüm bu yaşananların yanı sıra Nazan Cemre’ye babasından miras kaldığını söylemek zorundadır.

Kırgın Çiçekler dizisi her pazartesi akşamı ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor ve sizler  de dizi ile ilgili merak ettiklerinizi sitemizde bulabilirsiniz.

Son Güncelleme: 21.11.2016 23:51
Yorumlar

Google+'da Paylaş