25 Kasım 2016 Cuma 20:40
Kiralık Aşk Seda kimdir Müjde Uzman hayatı

Star Tv ekranlarının dizileri arasında yer alan ve her Cuma akşamı karşımızda olmaya devam eden Kiralık Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin oyuncuları arasında yer alan ve Seda karakterini canlandıran Müjde Uzman ile ilgili haberimiz sizlerle..

Ortaks Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği başrollerinde ise Seçkin Özdemir, Barış Arduç, Elçin Sangu gibi isimlerin yer aldığı dizinin oyuncu kadrosuna bu sezon başında katılan ve Seda karakterini canlandıran Müjde Uzman ile ilgili haberimizi sizler için hazırladık.

Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan ve ardından Kiralık Aşk’a geçen Müjde Uzman ile ilgili bilgiler şu şekilde;

Müjde Uzman kimdir?

Müjde Uzman 26 Eylül 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dizi oyuncusu Uzman 32 yaşındadır. Aynı zamanda pazarlama müdürlüğü ve modellik de yapan Uzman Dream TV’de VJ’lik yapmıştır.

İlk olarak 2008 yılında Paramparça Aşklar dizisinde Nil karakterine hayat veren Müjde Uzman 2010 yılında ise Kapalı Çarşı ve Aşk Bir Hayal dizisinde rol almıştır.

2011 yılında ise Muhteşem Yüzyıl dizisinde Malkoçoğlu Bali Bey’in aşık olduğu Armin karakterini canlandıran Müjde Uzman 2013 yılında ise 20 Dakika dizisinde rol almıştır.

2014 yılında başrollerinde Murat Boz, Büşra Pekin gibi isimlerin yer aldığı Hadi İnşallah filminde rol alan Müjde Uzman 2015 yılının başında ise Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Nazlı karakterine hayat vermiştir.

Son Güncelleme: 12.11.2016 18:30
Yorumlar

Google+'da Paylaş