11 Kasım 2016 Cuma 21:58
Kiralık Aşk Pamir Seçkin Özdemir boyu yaşı kimdir bilgisi

Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Kiralık Aşk dizisine yeni sezonda dahil olan Seçkin Özdemir, dizide Pamir karakterine hayat veriyor. 2016 – 2017 sezonunda diziye adeta damgasını vuracak.

Pamir Marden isimli karaktere hayat vermekte olan Seçkin Özdemir’in boyu yaşı kilosu merak ediliyor.

Kiralık Aşk dizisinde Pamir karakteri Neriman’ın yeğenidir. Neriman’ın kız kardeşinin oğlu olan Pamir Marden karakteri Londra’da yaşarken babasının ölümünden sonra İstanbul’a gelmiştir. Henüz 3 ay öncesinde İstanbul’a gelen Pamir, Neriman’ın kayın pederi Hulusi Bey’in tüm mirasını Defne’ye bırakacağını öğrenir.

Neriman, Pamir’i Kiralık Aşk olmaya ikna eder. Defne’nin kalbini çalmak ile görevlendirilen Pamir bu iş için yoğun çaba sarf edecektir. Defne ile Ömer arasında tüm yaşananlara rağmen Defne’ye yakınlaşacak Pamir yeni sezonun en çok konuşulan karakteri oldu.

Seçkin Özdemir kimdir?

25 Ağustos 1981 tarihinde dünyaya gelen Seçkin Özdemir, Kiralık Aşk dizisinden önce Show TV ekranlarında yayınlanan Acı Aşk isimli dizide Bulut Ocak karakteri ile ekranlarda yer almıştır.

Seçkin Özdemir daha önce 2012 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisine Leo karakteri ile dahil olmuş ve televizyon seyircisinin ilgisini çekmeyi başarmıştı.

Seçkin Özdemir’in boyu 1.81’dir.

Yorumlar

Google+'da Paylaş