05 Kasım 2016 Cumartesi 10:39
Kiralık Aşk Cevdet Uğur Biçer kimdir

Cuma akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. Son olarak 4 Kasım Cuma akşamı yayınlanan bölümde Cevdet karakterini canlandıran Uğur Biçer ile ilgili haberimiz sizlerle..

Başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise Ortaks Film’in üstlendiği Kiralık Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. Dizi yeni bölümü ile 4 Kasım Cuma akşamı yayınlandı. Oyuncu kadrosuna katılan Uğur Biçer Cevdet karakterini canlandırdı.

4 Kasım Cuma akşamı yayınlanan bölümde dizide yer alan Uğur Biçer ile ilgili bilgiler şu şekilde;

Uğur Biçer kimdir?

Kiralık Aşk dizisinin yeni isimleri arasında yer alan Uğur Biçer 1988 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Bugüne kadar sürekli komedi dizilerinde izlemeye alıştığımız Uğur Biçer Kiralık Aşk dizisinde İsmail’in aşık olduğu Ayşegül’ün kocası Cevdet karakterine hayat veriyor.

Dizide kötü karakterle karşımıza çıkan Uğur Biçer 2012 yılında oyunculuk kariyerine merhaba demiştir ve bu yıl içerisinde Güzel Köylü dizisinde yer almıştır.

Aynı zamanda Eyvah Eyvah 3 sinema filminde de rol alan Uğur Biçer Osmanlı Tokadı, Düşman Kardeşler gibi yapımlarda da rol almıştır. Dün yayınlanan bölümünde Kiralık Aşk’a damga vuran Uğur Biçer sosyal medyanın en çok konuşulan isimleri arasında yer aldı.

Yorumlar

Google+'da Paylaş