11 Kasım 2016 Cuma 00:08
Kiralık Aşk 61.bölüm fragmanı çıktı mı yeni bölüm 18 kasım tüyoları

Cuma akşamlarının en çok takip edilen dizileri arasında yer alan ve her bölümü reyting rekorları kıran Kiralık Aşk dizisi bu hafta 60.bölümü ile ekranlarda oldu. Dizinin son bölümü ve merak edilenleri ile ilgili haberimiz sizlerle..

Başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Levent Ülgen, Salih Bademci, Nergis Kumbasar, Seçkin Özdemir, Müjde Uzman gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise Ortaks Yapım’ın üstlendiği Kiralık Aşk dizisinde heyecan devam ediyor.

Her bölümü ilgiyle takip edilen Kiralık Aşk dizisi 11 Kasım Cuma akşamı 60.bölümü ile ekranlarda olan dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

60.bölüm özeti:

Atık tüm kartlar açılmıştır. Ömer, Pamir’in Kiralık Aşk olduğunu öğrenmesinin ardından Defne’ye bu durumu açıklama kararı alır. Pamir ise Ömer’in Defne’ye gideceğinden emindir ve kozlarını öne sürer. Heyecan dolu anların yaşandığı bu kovalamacada kazanan bir kişi olacaktır!

Defne’nin başına gelen olay bir çok sürprizi de beraberinde getirir. Defne’ye aşk ve şefkatle bakan kişi de belli olacaktır. Defne, Pamir ve Ömer üçgeninde yaşanan olaylar haftaya damgasını vuran olaylar arasındadır.

Neriman ise oyun için kendinden daha güçlü bir ortak seçtiği pişmandır. İso ise Ayşegül’ün sevgisinden emindir ve bundan sonra ne yapacağını şaşırmış durumdadır. İso’nun sürpriz dert ortağı da herkesi şaşırtır.

 Kiralık Aşk Konusu

Defne abisi yüzünden başını derde sokar ve borç batağına saplanır. Ne yapacağını bilemeyen ve çaresiz kalan Defne’nin kapısını bir mucize çalar. Neriman ve Necmi yeğenleri Ömer’e yaklaşacak ve onu kendisine aşık edecek bir kiralık aşık arar ve aradıkları kişi de Defne olur!

Yorumlar

Google+'da Paylaş