04 Kasım 2016 Cuma 15:42
Kiralık Aşk 60.bölüm fragmanı 11 Kasım Cuma son bölüm özeti

Cuma akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisinde heyecan devam ediyor. Kiralık Aşk son olarak 59.bölümü ile 4 Kasım Cuma akşamı yayınlandı. Dizi ile alakalı haberimiz ve merak edilenler sizlerle..

Başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Müjde Uzman, Seçkin Özdemir, Salih Bademci gibi isimlerin yer aldığı yapımcılığını ise Ortaks Film’in üstlendiği Kiralık Aşk dizisi yoluna dolu dizgin devam ediyor.

Sevilen dizi bu hafta 4 Kasım Cuma akşamı yayınlandı. İşte bu hafta yaşananlar;

59.bölüm özeti:

Kartlarını açan Defne artık doğru yerdedir. Defne ile Ömer arasında yeniden aşk belirtileri vardır ve ikisi de adeta bulutların üstünde yer almaktadır. Defne Ömer’e istediklerini söyler. İkili arasında yaşananların ardından artık bir engel kalmaz. Defne’nin istekleri diğer yanda ise Ömer’in koyduğu engeller.. Ancak her şeye rağmen çiftin aşkı devam eder.

Pamir ise iş hayatında sıkıntılar ile uğraşmaya devam eder. Yine Pamir için durumlar kritiktir. Bu oyun çok uzar ve henüz bir kazananı yoktur. Pamir’i ziyarete gelen sürpriz kadınla her şey biraz daha karmaşık bir hale gelir.

Hulusi’nin Ömer’e ziyaretinin ardından ciddi konular ve hayati meseleler masaya yatırılır. Ömer şaşkındır. Yapılan konuşmalarda Hulusi Ömer’i aydınlatır. Ömer’in kafasında bazı şeyler belirmeye başlar.

Düşünceler, resimler, olaylar.. Ömer artık bir şeyler aramaya başlar. Parçaları birleştirip bir sonuca çok yaklaşan ömer’in bulacağı şey de dizinin rengini değiştirecek.

Kiralık Aşk dizisi her Cuma akşamı Star Tv’de yeni bölümleriyle sevenleriyle buluşmaya devam edecek!

Yorumlar

Google+'da Paylaş