04 Kasım 2016 Cuma 20:09
Kiralık Aşk 60. bölüm 11 Kasım 2016 neler olacak tüyolar

Kiralık Aşk 60. bölüm 11 Kasım 2016 günü yayın saatinde Star TV'de sevenleriyle buluşacak. Kiralık Aşk yeni bölümde Defne Ömer'e ikinci şansı verecek mi, Kiralık Aşk 60 bölüm fragmanı ve detaylar haberlerimizde sizinle olacak. Kiralık Aşk 60. bölüm tüyoları ve son bölüm özeti sitemizde.

KİRALIK AŞK 60. BÖLÜM TÜYOLARI

Kiralık aşk son bölümde; Ömer’in aklına bir anda gelen ipucu, olayın seyrini tamamen değiştiriyor. Hesaplaşma vakti geldi! Baş başa kaldılar ve kaçacak hiçbir yer yok.  Buradan bir karar çıkmak zorunda. Şimdi ne olacak derken, Defne öyle bir anda tüm cesaretiyle Ömer’in karşısına öyle bir dikiliyor ki, hem bizi hem de Ömer’i soluksuz bırakıyor. Pamir, Defne ve Ömer üçgeninde sular iyice ısınıyor! Pamir savaş ilan etti ve silahlarını kuşandı. Koray Ömer’le barışmak ve tekrar Passionis ailesine katılmak için neler neler yapıyor. Her şey tamam, sadece ilk adımı atmak kaldı. ama Sinan ve Seda köşe kapmaca oynamaya devam ediyor.

ama rüyadan uyandı. artık gerçeği biliyor. Cevdet’le ayşegül arasındaki problemler öyle bir hal alıyor ki, tüm mahalle olaya müdahale etmek zorunda kalıyor. Bu şaşırtıcı olaylar İso’yu bir ateş çemberinin daha ortasına doğru itiyor. Ve Hulusi, Ömer’in döndüğünü nihayet öğrendi! Servetini Defne’ye bağışlayan Hulusi, Neriman ve Necmi’ye yepyeni bir görev veriyor. Yeni görev ve yeni planları ile Neriman İplikçi.

KİRALIK AŞK 59. BÖLÜM ÖZETİ

Defne ve Ömer artık yere daha sağlam basıyor, Defne olayların gişinden memnun, Defne ile Ömer bulutların üzerinde uçuyor sanki. Aşk koskusu her yanı sarmış durumda.  Defne Ömer’e isteklerini söyledi. İkili arasında artık bir engel yok. Bir yanda Defne’nin istekleri, diğer yanda Ömer’in vetoları olayların peşi sıra gelmesine neden oluyor..

Ömer, Pamir ve Defne üçgeninde ise yine durumlar yine kritik. Bu Oyun çok uzadı ve hala bir kazananı yok. Dinmeyen fırtınalı denizde savrulan kim olacak?

Pamir iş hayatında sıkıntılarla baş başa. Ve Pamir’i ziyaret eden sürpriz bir kadınla her şey biraz daha karmaşık hale geliyor. Neriman oyun için Pamir’in yanında. Yoksa plan bozuluyor mu? Hulusi’nin Ömer’e sürpriz ziyareti… Konular ciddi, meseleler hayati. Ömer şaşkın. Hulusi Ömer’i aydınlatıyor. Ömer uyandı. Bu görüşmeden sonra Ömer’in kafasında birçok şey belirmeye başlıyor. Ömer durdu… Düşünceler, resimler, olaylar. Bir şeyler arıyor. Yoksa parçaları birleştirip bir sonuca mı varıyor? Ömer’in aradığı şey ne?

KİRALIK AŞK 59. BÖLÜM FRAGMANI

Kiralık Aşk oyuncu kadorsu

Pamir Marden Kimdir?
Bir aşk hikayesi, Muhteşem yüzyıl, Al Yazmalım gibi büyük dizilerde rol almış olan ve genç kızların sevgilisi olan Seçkin Özdemir, yeni sezonda Kiralık Aşk dizisinde Pamir Marden karakterine hayat verecek.

Seda Berensel Kimdir?
Büyük yapımlar olan Kapalıçarşı, Paramparça aşklar, Akasya durağı, Aşk Bir Hayal, Halil İbrahim Sofrası, Fatih, Muhteşem yüzyıl, Bir Çocuk Sevdim, 20 Dakika, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi dizilerde rol alan Müjde Uzman yeni sezonda Seda Berensel karakteri ile izleyicilerin karşısında olacak.

Defne karakteri Elçin Sangu
3 Ağustos 1985 senesinde dünyaya gelen Elçin Sangu aslen İzmirlidir.

Ömer karakteri Barış Arduç
9 Ekim 1987 senesinde dünyaya gelen Barış Arduç İsviçre'de doğmuştur

Sinan karakteri Salih Bademci
15 Ağustos 1984 senesinde dünyaya gelen Salih Bademci aslen İzmirlidir.

Yasemin karakteri Sinem Öztürk
9 Ocak 1985 senesinde dünyaya gelen Sinem Öztürk aslen İstanbulludur.

Neriman karakteri Nergis Kumbasar
25 Mayıs 1963 senesinde dünyaya gelen Nergis Kumbasar aslen Ankaralıdır.

Necmi karakteri  Levent Ülgen
8 Ağustos 1962 senesinde dünyaya gelen Levent Ülgen aslen Sinopludur.

Hulusi karakteri  Ferdi Merter
19 Haziran 1939 senesinde dünyaya gelen Ferdi Merter aslen İstanbulludur.

Esra karakteri Melisa Giz Cengiz
2007 yılında dünyaya gelen Melisa Giz Cengiz dizinin en çocuk oyuncusudur

Türkan karakteri Hikmet Körmükçü
13 Nisan 1952 senesinde dünyaya gelen usta oyuncu Hikmet Körmükçü aslen İstanbulludur.

İsmail karakteri Kerem Fırtına
23 Eylül 1981 senesinde dünyaya gelen Kerem Fırtına doğma büyüme İstanbulludur.

Nihan karakteri Sanem Yeles
1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sanem Yeles doğma büyüme buralıdır.

Koray karakteri Onur Büyüktopçu
24 Nisan 1982 senesinde dünyaya gelen Onur Büyüktopçu doğma büyüme İstanbul. Onur Büyüktopçu Kiralık Aşk dizisinin en komik oyuncularından biridir.

Serdar karakteri Osman Akça
1 Ocak 1977 senesinde dünyaya gelen Osman Akça aslen Orduludur.

Sude Melisa Şenolsun
24 Eylül 1996 senesinde dünyaya gelen Melisa Şenolsun doğma büyüme İzmirlidir.

Son Güncelleme: 04.11.2016 23:09
Yorumlar

Google+'da Paylaş