21 Ekim 2016 Cuma 13:18
Kiralık Aşk 58.bölüm fragmanı çıktı mı 28 Ekim Cuma Star Tv
Cuma akşamlarının fenomen dizileri arasında yer alan Kiralık Aşk dizisinde serüven devam ediyor. Sevilen dizi bu hafta yeni bölüm olan 57.bölümü ile ekranlarda oldu. 28 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak 58.bölüm fragmanı da merakla bekleniyor. İşte detaylar..
 
Başrollerinde Elçin Sangu, Barış Arduç, Levent Ülgen, Seçkin Özdemir, Müjde Uzman gibi isimlerin oynadığı yapımcılığını ise Ortaks Yapım’ın üstlendiği Kiralık Aşk dizisi bu hafta 57.bölümü ile ekranlarda oldu. 28 Ekim Cuma akşamı yayınlanacak dizinin bu haftaki bölümünden gelişmeler ise şu şekilde;

57.bölüm özeti:
Ömer Defne’yi hiç beklemediği bir anda öper ve bu ani yakınlaşmanın ardından Defne de çok şaşırır. Toplantılar, telefonlar ile çok yoğun günler geçiren Passionis tam anlamıyla yangın yeridir. Her şey yoluna girdi derken şirket yeniden karışıyor.

Herkes tarafını seçer. Ömer’den yana olanlar ve Ömer’den şüphe duyanlar iki taraf çıkar ortaya.. Sinan ise çabaları ile yine Ömer’in yanındadır. Her şey onun iyiliği ve zarar görmemesi içindir.

Baba yarısı Necmi olayı duyar duymaz Ömer’in yanında alır soluğu. Ömer’e sunduğu teklif gözlerini yaşartacaktır. Kiralık Aşk dizis her Cuma Star Tv’de!
 
Son Güncelleme: 21.10.2016 13:20
Yorumlar

Google+'da Paylaş