01 Ekim 2016 Cumartesi 09:40
Kiralık Aşk 55.bölüm fragmanı 7 Ekim’de neler olacak

Türkiye’nin sevilen dizisi Kiralık Aşk yeni bölümü ile ekranlara geldikten sonra en çok merak edilen bir sonraki bölüm oldu. Ömer ve Defne dizide hiç umulmadık bir anda karşı karşıya geliyorlar.

Ömer ile Defne’nin 54.bölümde karşılaşması, Defne’nin tepki göstermesine neden oluyor. Ömer, Defne’ye karşı gergin ve ısrarcı olmasına rağmen Defne uzun süre tepki gösteriyor.

Ömer’in reddedilmesi Defne’nin bu tepkisi adeta onu yıkmıştı. Yeni bölümde Ömer Defne’ye karşı neler yapacak, onu geri kazanabilecek mi seyirci tarafından çok merak ediliyor.

Dizinin yeni yayınlanacak bölümünde Ömer, Defne için çabalamaya devam edecek. Defne’nin sürekli peşinde olacak Ömer onu yeniden kazanmak için elinden geleni yapacak.

Kiralık Aşk 55.bölümde Ömer Defne ile bir araya gelecek. İkilinin Ömer’in ısrarları ile yeniden bir araya gelme ihtimali bulunuyor. Defne’nin aklının karışacağı yeni bölüm tüyoları arasında bulunuyor.

7 Ekim bölümünde Defne ile Ömer’in bir araya gelebileceği konuşulsa da Defne yaşananlardan sonra Ömer’e mesafe koymaya devam ediyor. Diğer taraftan Defne’nin yanındaki diğer erkeklerin de ona ilgi gösteriyor olması dikkat çekecek.

Tam 1 sene hiç görüşmeyen Defne ve Ömer çiftinin yeniden bir araya gelmesini tüm seyirciler istiyor. 7 Ekim günü yayınlanacak bölümde Defne ile Ömer biraz daha yakınlaşacak.
 
Son Güncelleme: 01.10.2016 12:56
Yorumlar

Google+'da Paylaş