16 Ocak 2017 Pazartesi 12:10
Kim Milyoner Olmak İster'in Sunucusu Değişiyor, Murat Yıldırım Kimdir ?
 Kim Milyoner Olmak İster’in Sunucusu Selçuk Yöntem Bayrağı kime devrediyor ? Kim Milyoner olmak İster’in Yeni Sunucusu kim olacak ? Merakla Beklediğiniz Soruların Cevabıbı Sizler İçin Araştırdık !

Kim Milyoner Olmak İster 2000 yılından bu yana Tük Televizyonlarında yayınlanmaya  devam ediyor. Yediden yetmişe herkesin  herkesimin izlediği yarışma programının 2000-2014 yılları arasında fenomen sunucusu ise Kanan Işıktı.2014 yılında sağlık sorunu sebebiyle ekranlara ve sevilen yarışmaya veda eden Kanan Işık o günden bu yana komada. Kendisinin en yakın zamanda sağlığına kavuşmaasını temenni ediyoruz.
Kenan Işık’ın rahatsızlanmasının üzerine sanatçı dostları kendisine destek olmak amaçlı programı sunmaya devam etti. Dediğimiz gibi programın formatında bir değişiklik olmadı ancak her hafta başka bir sunucu ile ekranlara gelmeye başladı. Ardından yine Türk halkının çok sevdiği isim olan Selçuk Yöntem yarışmasının daimi sunucusu oldu.Sevilensunucu Selçuk Yöntem, 3 yıldır devam ettiği görevi bu günlerde bırakma kararı aldı. 

Selçuk Yöntem Yerini Murat Yıldırım'a bırakacak, Murat Yıldırım Kimdir ?

Murat Yıldırım 1979 yılında Konya'da dünyaya geldi. Yıldırım, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. Tiyatro ve müziğe oldukça ilgili olan Murat Yıldırım okuduğu üniversitenin tiyatro bölümüne katılmış ve 3 yıl amatör oyunculuk yapmıştır.2006 yılında ilk uzun soluklu çalışması olan Fırtına dizisinde başrol oynayarak ün kazandı.Rol arkadaşı Burçin Terzioğlu ile dünya evine giren Yıldırım, 2014 yılında boşandı. Yıldırım daha sonra, Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu İmaneElbani ile 13 Kasım 2016’da Adana’da aile arasında gerçekleşen sade bir törenle dünya evine girdi.

Son Güncelleme: 16.01.2017 12:16
Yorumlar

Google+'da Paylaş