19 Kasım 2016 Cumartesi 23:09
Kim Milyoner Olmak İstere Nasıl Katılırım KMOİ Başvuru Formu Doldur
 ATV ekranlarının en çok kazandıran yarışma programı olarak bilinen Kim milyoner Olmak İster yarışmasına başvurular nasıl yapılır sorusunun cevabını merak eden izleyicilerimiz için sayfamızda aktardık.Sİzde para kazanma ve aynı zamanda Selçuk Yöntem ile eğlenceli yarışma havasını solumak istiyorsanız Kim Milyoner Olmak İster yarışması formunu doldurabilirsiniz.Yarışma hakkında detaylar haberimizde aktarılmıştır.

Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu nasıl doldurulur ,yarışma için nereye başvuru yapılır sorusu sıklıkla sorulurken sizlere yarışmaya katılmanız ve şansınızı denemeniz için gerekli bilgiler bu sayfa üzerinden aktarılmıştır.Yapmanız gereken oldukça basit bir işlem olup,Atv.com yada aşağıda sizlere vermiş olduğumuz link üzerinden  başvuru formuznu doldurmanız. gerekmektedir.Başvurunuz kabul edildiği takdirde ön elemelere giderek kendi hakkınızda gerekli bilgileri vermeniz gerekmektedir.

Atv ekranlarının izlenme rekorları kıran yarışması Kim Milyoner Olmak İster her geçen gün yeni yarışmacıları ile yayınlarına devam ediyor.Programın ünlü sunucusu Selçuk Yöntem ile daha bir keyifli hal alan yarışmada sizlerde katılarak şansınızı deneyebilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster’i evde izlerken soruları bilenlerdenseniz yarışmaya katılmak için zaman kaybetmeyin.Başvuru formunu doldurararak yarışmaya katılın bilginizi gösterin.Selçuk Yöntem’in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster her hafta ATV ekranlarında haftanın 3 günü yayımlanmaktadır.Sizlerde Kim Milyoner Olmak İster’e katılmak tek yapmanız gereken aşağıdaki linkten formu doldurarak yarışmaya katılmak için başvuru yapmanız.

Son Güncelleme: 19.11.2016 23:39
Yorumlar

Google+'da Paylaş