06 Şubat 2017 Pazartesi 21:03
Kim Milyoner Olmak İster Selçuk Yöntem Neden Yok! Yeni Sunucu Murat Yıldırım Kimdir?
31 Ocak Kim Milyoner olmak İster  Selçuk Yöntem Neden Yok? Yarışmanın sunucusu değişti mi? Kim Milyoner olmak İster yarışma programının sunucusu neden değişti  sorusu merak edilirken 31 Ocak Kim Milyoner olmak İster yeni bölümünde Sunucu Koltuğuna Murat Yıldırım oturdu. Ayrıntılar haberimizde

31 Ocak Kim Milyoner olmak İster  Selçuk Yöntem Neden Yok?


Kim Milyoner olmak İster 31 Ocak Salı günü yayınlanan bölümünde programı devamlı takip edenler Selçuk Yöntem'i göremeyince şoka uğradı. Selçuk yöntem 31 Ocak Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında neden yok diye soranlar hızla artarken konu ile ilgili açıklama yapıldı. Yapılan Açıklamada Selçuk Yönmet'in artık Kim Milyoner olmak İster yarışmasını sunmayacağı açıklandı.Yarışmanın sunucusu Neden Değişti?


Selçuk Yöntem'in yerine bundan sonra Programı Murat Yıldırım Sunacak. Bilindiği gibi kanal yönetimi yarışmanın sunulması için Murat Yıldırım ile görüşmüş ve anlaşmaya varılmıştı. Murat Yıldırım'ın yarışmanın sunumu için alacağı ücret uzun bir müddet gündemi meşgul etmişti. 

Yeni Sunucu Murat Yıldırım Kimdir?

Murat Yıldırım ünlü dizi ve Film oyuncusudur. Türkiye'de bir çok dizi ve film de rol almıştır. Özellikle bir dönemler oynadığı Asi Dizisi ise büyük bir ün kazanmış ve hayran kitlesini arttırmıştır. Murat Yıldırım bundan sonra ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner olmak İster  yarışma programının sunucusu olarak izleyenlerin karşısında olacak..

Son Güncelleme: 07.02.2017 00:29
Yorumlar

Google+'da Paylaş