13 Ocak 2017 Cuma 12:50
Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu (2017 ATV)
         ATV ekranlarında yayımlanan en çok izlenen ve en çok sevilen Kim Milyoner Olmak İster? İsimli yarışmaya katılmak için yapılması gereken çok basit. Kim Milyoner Olmak İster Başvuru için yapılacak olan form nasıl doldurulur? Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına katılmak isteyen kişiler yarışmaya nasıl katılabilinir? Gibi merak edilenler artık cevaplanmış olacak.

            ATV ekranlarında yayımlanan en çok izlenen ve en çok izleyici tarafından sevilen Kim Milyoner Olmak İster? isimli katılmak isteyen yarışmacıların yapacakları başvuru aslında çok kolay ve çok basit. Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu nasıl doldurulur? Kim Milyoner Olmak İster yarışmaya katılmak isteyenler nasıl katılabilir? Gibi merak edilenler bu konu hakkında bilgi edinmiş olacak.

           


 ATV ekranlarında yayımlanan bilgi yarışması olan Kim Milyoner Olmak İster’e katılarak yarışmacı olabilir, bilginiz dahilinde ise  yarışmaya katılarak hedeflediğiniz kazancı sağlayabilirsiniz. Yarışmaya katılmak için yapılması gerekende çok basit ve çok kolay Atv.com’da  Kim Milyoner Olmak İster başvurularına girerek başvuru formunu doldurabilirsiniz.Başvuru formunu doldurduktan sonra da, ön elemelere girerek kendiniz hakkında bilgi vermeniz gerekmektedir.

             Kim Milyoner Olmak İster’i evde seyrederken yarışmada çıkan sorulara doğru cevap veriyor ve kendinize de biraz güveniyorsanız yarışmaya katılmak için hiç vakit kaybetmeyin.Yarışmaya katılmak için formunuzu doldurun ve bilginizi yarışmaya katılarak herkese gösterin.Selçuk Yöntem’in yarışmayı sunduğu Kim Milyoner Olmak İster her hafta ATV ekranlarında haftanın üç günü yayımlanmaktadır.

          

Son Güncelleme: 13.01.2017 12:53
Yorumlar

Google+'da Paylaş