06 Aralık 2016 Salı 11:33
Kim Milyoner İster Başvuru Formu Doldur!
 Televizyon ekranlarının en çok beğenilen yarışma programları arasında yer alan Kim Milyoner Olmak İster'de ışmak İstiyorsanız siz de başvuru yapabilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster başvuru formu nasıl doldurulur ?Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvuru formunun sonucunu nasıl öğrenebilirim gibi merak edilenler sizin için sayfamızda yer almaktadır.

ATV ekranlarının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster bilgisine güvenen kişilere yüklü miktarda para dağıtıyor.Bir çok izleyici Bu programı nasıl başvuru yapacağını merak ediyor izde sizlere Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına başvuru nasıl yapılır sayfamızda anlatmak istedik .

İlk olarak http://www.atv.com.tr/milyoner/form  bu linkten başvuru sayfasına giriş yapıyoruz ve sonrasında gerekli alanları dolduruyoruz. En sonunda formu gönderiyorsunuz sonrasında ise Atv ekibi formunuzu inceliyor uygun bulunan kişilere dönüş sağlanıp yarışma için stüdyoya ulaşım sağlanıyor.
Selçuk Yöntem'in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster yarışması oplam 12 sorudan oluşuyor ikinci soruda bin TL yedinci sırada ise 15 tl lik baraj soruları bulunuyor .Yarışmayı kaybettiğinizde en son geçtiğiniz baraj sorusunun ödülünü alıyorsanız çekildiğimiz de ise yanıtladığı sorunun ödülünü almış oluyorsunuz.Yarışma sırasında 4 Joker hakkının üçünü İstediğiniz zaman kullanma hakkına sahipsiniz yarışmada Bir de sesli soru sorulmaktadır.Yarışmacı öncelikle ses kaydını dinler ve soruyu yanıtlamaya çalışır.

Joker hаklаrı

 Telefоn: Yarışmacının başvuru sırаsındа adını verdiği 3 аrkаdаşındаn birini arayıp 30 saniye içindе soru hakkında fikir alışvеrişindе bulunаbilir.

Yаrı yarıya (50:50) : Bilgisayar yanlış оlan 2 seçeneği rаstgele çıkаrır.

Seyirciye Sоrma: Sеyircilеrе verilen еl bilgisayarı sаyesinde sorunun cevap hakkında bir sеçim yаpаrlаr. Verilen cеvaplar grafik olarak yаnsıtılır.

Çift Yanıt: Dаhа önceki sürümlerinden farklı olаrаk eklenen bu jokеr sаyesinde soruya 2 defа yаnıt verilebilir; ancak jokеri kullаnаn yarışmacılar çеkilеmеz ve sadece 7. sorudan sоnra kullanılır. Ayrıca çift yanıtın kullanımı sırasında verilen ilk yаnıt yаnlış isе o yanıt gri renk ile göstеrilir.

 

Son Güncelleme: 06.12.2016 11:38
Yorumlar

Google+'da Paylaş